Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. no daje radę, ale uszczelniacze do wymiany za jakiś czas bo przy odpaleniu puści dymka żałuj żałuj, bo lata fajnie wyślesz mi te łapy ?
  2. ma ktoś g-techa ?
  3. no to fajnie no podwójny też, ale widzisz, tam mu zrobili ponad 600 zł, a u mnie ma 492 zł
  4. ja dojadę moją coupetą
  5. ja też, ale gdzie to ?
  6. stoi już długo, na początku chciał 70 tys, potem 50 tys a teraz nie wiem
  7. obrotów czy prędkości ?
  8. braciaki kwadraciaki
  9. "Posiadacz rachunku : Jarosław Matys, os. Boh. Września 38/10, 31-621 Kraków W tytule: nick i rodzaj opłaty, np jarko zaliczka lub jarko zlot" To też jarko organizujesz czy tylko kasę bierzesz ?
  10. kto by chciał takiego strucla ja no to kupować i budować
  11. kto by chciał takiego strucla
  12. [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 01:28_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-quattro-C18840687.html przesadzają z tymi cenami
  13. biturbo
  14. takie tam, znienacka
  15. zaraz go umieszczę na yt
  16. Pablo, trzeba było się upomnieć to też bym Cię przewiózł następnym razem [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:00_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:02_________________________________________________
  17. https://www.rapidshare.com/ upload zrób tu i daj link
  18. dzięki za spota wrzucie jakiegoś filmika bo sam jestem ciekaw
  19. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    Niby chłopaki piszą, że 10l potrafi wciągnąć i to wcale nie przy jakimś ostrym deptaniu, co przyznam szczerze mocno mnie zaskoczyło. Ja jeszcze nigdy nie wyszedłem powyżej 8,5-8,7l (sprawdzone na stacji, a nie z kompa) przy dynamicznej jeździe. Mam nadzieję, że to są skrajne przypadki opisywane Trasa bardzo podobnie jak AVF, ale miasto to w sumie 530d podobnie wychodzi, albo TFSI z grupy VAG'a ja jeżdżę dość dynamicznie po mieście i ostatnio jeżdząć tylko po nim, średnie spalanie mam 8,1 przy 194 KM więc nie wiem jak tamci jeżdzą A4 B7 3.0 serie na pewno odjedziesz
  20. ....to się mylisz albo naprawdę Ci się nie chce... zajęło mi to 10 min i wziąłem twoje dane z profilu ... wyliczenie z AXA Nr Twojego wyliczenia składki: 4733699 12 rat po: 2 raty po :jednorazowo:PłatnośćPłacąc jednorazowo zaoszczędzisz: o Pakiet OC- 711 zł 1316 zł 1365 zł PZU - 20 % zniżki ale pewnie teraz wskakujesz na wyższy próg więc 1279 - 25 % zniżki
  21. i zmieniony układ wydechowy ? może ktoś szuka od 3,0 i dokładki od S-line ??cierpliwości mowicie o b8? dobry dzien tak widziałem Was jak okrążaliście tą b8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.