Treść opublikowana przez gumiarz
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 125 KM
A dziekuje za odpowiedz sproboje go załozyc i zobaczymy czy rzeczywiscie to cos zmieni , w kazdym razie jak cos dam znac pozdrawiam
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 125 KM
Witam chciałem się dowiedzieć może ktoś miał podobny problem z autem otoż czy czujnik tememeratury cieczy może oszukiwac i pokazywac bledne dane do spalania ,otrzo u mnie dziej sie tak ze elektryk podłaczył po komputer auto i okazało sie ze czujnik pokazuje -16 przy rozgrzanym silniku a powinno przynajmniej pokazywać +60 stopni gdy otrzowrze maske do gory z tyłu jest ten czujnik docisne złacze miedzy czujnikiem pokazuje +60 stopni auto odpala normalnie a czasem warjuje ten czujniik i oszukuje ze jest -16 i sie zalewa silnik paliwem ze niby zimny silnik nie chce w tedy odpalić krecić normlnie kreci silnikiem bez przeszkód świece kupiłem nowe przewody sa dobre cewka zapłonowa jest dobra pokazuje ze iskra jest bo zostało to sprawdzone wiec czy to jest faktycznie ten czujnik temeperatur cieczy od tego tez zalezy czy ma wyższa temperatur czy niższa ?? chciałbym zeby ktos mi pomogł w tej sprawie pozdrawiam slicznie
-
[B5 ADR] Czujnik od wentylatora chłodnicy-gdzie jest?
Ok wszystko teraz rozumiem dzieki z gory zamykam temat
-
[B5 ADR] Czujnik od wentylatora chłodnicy-gdzie jest?
Witam chciałem się dowiedzieć który to czujnik jest od wentylatora cieczy chłodzącej co powoduje uruchomienie wentylatora pozdrawiam
-
[B5 ADR] Zawyżone obroty silnika
koncze temat pozdrawiam
-
[B5 ADR] Zawyżone obroty silnika
skoro jest wszystko ok to czemu w Audi A4 tyle że 2,4 silnik z 165 konnym silnikiem i pokazuje prawidłowo obroty 3 tys. przy 120 KM/h bo mam też Audi A4 w tej ze budzie tyle ze rocznik 99.
-
[B5 ADR] Zawyżone obroty silnika
Tak więc właśnie u mnie przy prędkości jest 105-110 na obrotach 3 tys. czy to jest norma czy nie ?? a jak jest 120 KM/h to 35 tys. obrotów ma.
-
[B5 ADR] Zawyżone obroty silnika
Witam chciałem się dowiedzieć czemu moje auto audi a4 pokazuje mi przy prędkości 120 KM/h obroty 35 tys. a nie 3 tys. Czy to jest norma w tych autach czy po prostu w modyfikacji przestawione zostały obroty silnika. Samochód kupiony z zagranicy jest na polskich blachach,chce dodać ze może jakiś czujnik lub przepustnica jest wadliwa że tak to dzieje. Pozdrawiam. [mod]a co to ma wspolnego z warsztatem..? :gwizdanie:[/mod]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.Na imie mam Marcin i pozdrawiam wszystkich klubowiczów Audi A4 [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]