Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_QBaAa_

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja Panowie również odpadam. Udanego spota życzę
  2. Upijanie nieletnich jest zabronione niestety
  3. Krzysiu, jakbyś szukał samochodu to stoi na parkingu Belfastu :polew:
  4. Ja się pojawię na chwilkę
  5. Spróbuje, ale nie obiecuje:)
  6. Racja, ładne RS4
  7. Fele Konkretniej od Audi i od Alfy :gwizdanie:
  8. W Czwartek kończę szkołę o 17 więc odpadam, a w piątek mam basen i planuje zmienić koła w dwóch furach - jeżeli oczywiście odbiorę od lakiernika
  9. Ciężko będzie dosłownie "pod" alfą Bardzo mały prześwit No niestety... czas strasznie szybko zapitala Ale obiecuje, że na najbliższy (mobilny spot) podjadę Audiczką
  10. Krzysiu tu byś tam pasował Alfaholicy - Alkoholicy Z wielką przyjemnością Cie zabiorę na kolejny zlot Ciebie Paweł też :gwizdanie:
  11. No i po zlocie... Powiem tak: było za***iście! Totalna rewelacja! :gwizdanie: Może to nie odpowiednie miejsce na chwalenie się, ale musiałem się z wami podzielić. Możecie poczytać tutaj: http://www.forzaitalia.pl/index.php/eventi/42-eventi/592-alfisti-spotkali-si-w-piotrkowie-trybunalskim.html Oraz obejrzeć tutaj: http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/19032011-2145/4166927 - od 9:20 Za 2 miesiące planowany jest kolejny zlot
  12. Znam kogoś kto by się podjął ale w Częstochowie
  13. Dla mnie spot to jest spot jednej, konkretnej marki. Mogę powiedzieć, że spota mam praktycznie codziennie pod szkołą Jest Audi, VW, Alfy, Mercedesy
  14. Nie, nie jestem. A czemu pytasz?
  15. :polew: :polew: A nie mówiłem... Nie było mnie raptem 3 dni i nuuuuuuuuudaaa jak cholera :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.