-
Spociki Radomszczańskie
Ja Panowie również odpadam. Udanego spota życzę
-
Spociki Radomszczańskie
Upijanie nieletnich jest zabronione niestety
-
Spociki Radomszczańskie
Krzysiu, jakbyś szukał samochodu to stoi na parkingu Belfastu :polew:
-
Spociki Radomszczańskie
Ja się pojawię na chwilkę
-
Spociki Radomszczańskie
Spróbuje, ale nie obiecuje:)
-
Spociki Radomszczańskie
Racja, ładne RS4
-
Spociki Radomszczańskie
Fele Konkretniej od Audi i od Alfy :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
W Czwartek kończę szkołę o 17 więc odpadam, a w piątek mam basen i planuje zmienić koła w dwóch furach - jeżeli oczywiście odbiorę od lakiernika
-
Spociki Radomszczańskie
Ciężko będzie dosłownie "pod" alfą Bardzo mały prześwit No niestety... czas strasznie szybko zapitala Ale obiecuje, że na najbliższy (mobilny spot) podjadę Audiczką
-
Spociki Radomszczańskie
Krzysiu tu byś tam pasował Alfaholicy - Alkoholicy Z wielką przyjemnością Cie zabiorę na kolejny zlot Ciebie Paweł też :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
No i po zlocie... Powiem tak: było za***iście! Totalna rewelacja! :gwizdanie: Może to nie odpowiednie miejsce na chwalenie się, ale musiałem się z wami podzielić. Możecie poczytać tutaj: http://www.forzaitalia.pl/index.php/eventi/42-eventi/592-alfisti-spotkali-si-w-piotrkowie-trybunalskim.html Oraz obejrzeć tutaj: http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/19032011-2145/4166927 - od 9:20 Za 2 miesiące planowany jest kolejny zlot
-
Spociki Radomszczańskie
Znam kogoś kto by się podjął ale w Częstochowie
-
Spociki Radomszczańskie
Dla mnie spot to jest spot jednej, konkretnej marki. Mogę powiedzieć, że spota mam praktycznie codziennie pod szkołą Jest Audi, VW, Alfy, Mercedesy
-
Spociki Radomszczańskie
Nie, nie jestem. A czemu pytasz?
-
Spociki Radomszczańskie
:polew: :polew: A nie mówiłem... Nie było mnie raptem 3 dni i nuuuuuuuuudaaa jak cholera :gwizdanie:
_QBaAa_
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta