Treść opublikowana przez _QBaAa_
-
Spociki Radomszczańskie
Ja Panowie również odpadam. Udanego spota życzę
-
Spociki Radomszczańskie
Upijanie nieletnich jest zabronione niestety
-
Spociki Radomszczańskie
Krzysiu, jakbyś szukał samochodu to stoi na parkingu Belfastu :polew:
-
Spociki Radomszczańskie
Ja się pojawię na chwilkę
-
Spociki Radomszczańskie
Spróbuje, ale nie obiecuje:)
-
Spociki Radomszczańskie
Racja, ładne RS4
-
Spociki Radomszczańskie
Fele Konkretniej od Audi i od Alfy :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
W Czwartek kończę szkołę o 17 więc odpadam, a w piątek mam basen i planuje zmienić koła w dwóch furach - jeżeli oczywiście odbiorę od lakiernika
-
Spociki Radomszczańskie
Ciężko będzie dosłownie "pod" alfą Bardzo mały prześwit No niestety... czas strasznie szybko zapitala Ale obiecuje, że na najbliższy (mobilny spot) podjadę Audiczką
-
Spociki Radomszczańskie
Krzysiu tu byś tam pasował Alfaholicy - Alkoholicy Z wielką przyjemnością Cie zabiorę na kolejny zlot Ciebie Paweł też :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
No i po zlocie... Powiem tak: było za***iście! Totalna rewelacja! :gwizdanie: Może to nie odpowiednie miejsce na chwalenie się, ale musiałem się z wami podzielić. Możecie poczytać tutaj: http://www.forzaitalia.pl/index.php/eventi/42-eventi/592-alfisti-spotkali-si-w-piotrkowie-trybunalskim.html Oraz obejrzeć tutaj: http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/19032011-2145/4166927 - od 9:20 Za 2 miesiące planowany jest kolejny zlot
-
Spociki Radomszczańskie
Znam kogoś kto by się podjął ale w Częstochowie
-
Spociki Radomszczańskie
Dla mnie spot to jest spot jednej, konkretnej marki. Mogę powiedzieć, że spota mam praktycznie codziennie pod szkołą Jest Audi, VW, Alfy, Mercedesy
-
Spociki Radomszczańskie
Nie, nie jestem. A czemu pytasz?
-
Spociki Radomszczańskie
:polew: :polew: A nie mówiłem... Nie było mnie raptem 3 dni i nuuuuuuuuudaaa jak cholera :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
Wiadomo Pawle Uczymy się od najlepszych :polew:
-
Spociki Radomszczańskie
Przybywamy na zamek w Piotrkowie - ulica Zamkowa Z tego miejsca jedziemy w kolumnie prowadzoną przez policyjną Alfe 159 na zamknięte lotnisko Z kolei tam czekają na nas zawody zręcznościowe, jakieś śmieszne pokazy motocyklowe itp
-
Spociki Radomszczańskie
- Spociki Radomszczańskie
Fakt, trochę się ich narobiło - ale to tylko się cieszyć pozostaje Najfajniejsze jest to, że jestem autorem pomysłu i są chętni :> Chcecie poznać atrakcje tego dnia? :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:50_________________________________________________ Spoko, możemy się nawet ścignąć- Spociki Radomszczańskie
Kolega jest jeszcze młody Nie zna życia 6 godzin ładowania i odpaliła od strzała :>- Spociki Radomszczańskie
:naughty: Jakbyś chciał paru lekcji to uderzaj Tylko uprzedzam - tani nie jestem! PS. Dzisiaj akumulator w Alfie odmówił posłuszeństwa :gwizdanie: Dziękuje za uwagę- Spociki Radomszczańskie
Za sałatą!- Spociki Radomszczańskie
Sam ze sobą będziesz gadał? To już jakaś choroba chyba jest- Spociki Radomszczańskie
Paradoks tego będzie polegał na tym, że nie będę nic pokazywał Zniknę na tydzień i nic, kompletnie nic się tu nie będzie działo- Spociki Radomszczańskie
Chcesz się przekonać? - Spociki Radomszczańskie