Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adimo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adimo

  1. Witam Mam pytanie, chcę kupić zestaw głośnomówiący, bezprzewodowy, i chcę podłączyć do radia Concert I, mam system Bose, czy jest możliwe aby podczas dzwonienia radri się wyciszało ? Z góry dzięki Adimo
  2. Adimo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Adimo1970 częściej adam_ad-styl
  3. W Grudziądzu nie ma dobrego mechanika, nestety, jak mi zrobił rozrząd dzisiaj po rozebraniu przodu byłem przerarzony, koło zembate paska rozrządu mocowane na 3-ch śrubach było przkręcone na 2-wie śruby, nie będę wspominał że wszędzie są ślady przecinarki kątowej, on twierdzi że to nie on, a wątpie żeby to w Niemczech było zrobione.
  4. Adimo opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam Naczytałem sie dużo o wałkach rozrządu, autko stoi w serwisie ponownie na wycieki oleju w silniku, przy okazji odkryto fatalną wymianę rozrządu, ktoś wymienił paski i jeden napinacz, a silnik zalał olejem mineralnym, auto było sprowadzone w czerwcu do Polski na tym oleju przejechane było najprawdopodobniej około 10tys, w serwisie powiedziano że w Niemczech napewno nie zalewano go mineralem, i proponują mi przejscie na syntetyk o ile się nie mylę 505i, zlikwidowanie wycieków, oraz wymianę rozrządu z całym osprzętem, koszt naprawy około 4500-5000, przejechać na tym oleju 1tys do 2tys km i ponowna wymiana, i wtedy już normalnie. Co o tym sądzicie ? A jeszcze w sprawie wałków gdzy stoi jeden dzień w garażu, po odpaleniu głośno chodzi, po przejechaniu około 2km już normalnie, czy to jest normalne czy coś się z nim dzieje? Pozdrawiam Adimo
  5. Dzięki za odpowiedź, tak faktycznie mam błąd 550, czyli kąt wyprzedzenia zapłonu, ale zaraz nasuwa się pytanie czy ominie mnie serwis, czy moąna to jakoś samemu naprawić. Pozdrawiam Adimo[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2007, 12:12 _________________________________________________Witam W poniedziałek oddałem auto do serwisu, powiedziano że poszedł sterownik skrzyni, sprowadzono za 1020zł, dzisiaj założono i jest inny objaw, a mianowicie na wyświetlaczu nie zaświeciły się wszystkie położenia, jak przełącza się biegi to pokazuje do pozycji "N", od pozycji D nie pokazuje nic, dopiero pojawia się przy pozycji "2", teraz chcą wymieniać cały lewarek, twierdzą że nie daje sygnału. Proszę o pomoc, co o tym myślicie, co mam zrobić. Pozdrawiam Adimo[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2007, 19:52 _________________________________________________Dzięki wszystkim za pomoc Autko naprawione, wymieniono sterownik skrzyni biegów i zestaw naprawczy w dźwigni zmiany biegów, była wytarta taśma, koszt naprawy to 2200zł w ASO. Pozdrawiam Adimo
  6. Adimo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    adimo1970
  7. Witam Skrzynia chodzi w trybie awaryjnym, powykasowaniu błędów, chwile było dobrze i znowu pojawiły się te same kody błędów: 18265 16955 17090 lub P0706 Jeżeli jest to możliwe proszę o opis błędów, i co ewentualnie można zrobić, czy zostaje mi tylko serwis? Moje auto to Audi a4 avant quadro 1999 po lifcie. Pozdrawiam Adimo nazywaj poprawnie tematy [pre_pl]
  8. Witam Mam forda Scorpio i należe do klubu FST, poszukaem was w internecie i znalazem. Pozdrawiam
  9. Witam serdecznie z Grudziądza, i pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.