Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciahokrak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciahokrak

  1. Ok, wymontowałem pompkę, przelutowałem styki, chociaż musiałem coś niedokładnie zrobić, (czekają mnie poprawki, bo centralny nie otwiera się po wyłączeniu silnika automatycznie, muszę go wzbudzać klamką na drzwiach), ale nie rozumiem co mają do tego szyby elektryczne, jeżdziłem 2 dni bez pompki centralnego i elektryka szyb działała?! Tak czy inaczej dzięki wielkie za pomoc wszystkim!!! pozdrawiam
  2. Witam! płytkę oglądnąłem dokładnie, niestety nigdzie nie zauważyłem uszkodzenia, czyżbym musiał przelutować wszystko po kolei?! inna sprawa po włożeniu pompki do auta i postukaniu nią światło się pojawiło centralny zaczął pracować, ale pompka w połowie pracy przerwała pracę, czyżby szwankował silniczek? światło wewnętrzne jest, ale centralny nie pracuje?! pozdrawiam
  3. Witam!!! Temat wałkowany dogłębnie, ale nie znalazłem wszystkich objawów występujących w moim aucie. Proszę o pomoc!!! objawy: -centralny nie działa oświetlenie wnętrza też, ani z kluczyka ani z pilota alarmu(nieorginalny alarm) - manualnie lampki się włączają, bezpieczniki ok, po otwarciu drzwi kluczykiem światła nadal się nie zapalają po wyjęciu ze stacyjki również nie - alarm rozbraja się dopiero po otwarciu drzwi, na wszystkie drzwi reaguje ok poza, czasami kierowcy (odkąd go mam-3lata nie zawsze trybiły) - po ruszeniu pompką centralnego plus przewodami albo wszystko zaczyna działać albo nie, nie ma reguły, natomiast kolejny problem, jak już zaczyna działać to: z pilota alarmu otwiera od razu, zamyka za drugim lub trzecim razem, z kluczyka zamyka wszystkie drzwi, otwiera tylko kierowcy( tylko ten zamek mogę otworzyć kluczykiem, reszta zamków nieczynna od lat), pompka centralnego przy zamkniętych zamkach po przekręceniu kluczyka na zamknij włącza się za każdym razem, na otwórz nie reaguje. - po pozostawieniu auta na pewien czas (wystarcza 30 min wszystko znowu przestaje działać - styki i połączenia przy pompce przeczyszczone i zapodany elektrosol nie pomógł - przy niedziałającym centralnym i oświetleniu(pompka nie pracuje, ale po naciśnięciu zamykania lub otwierania słychać z niej pojedyńcze tyknięcie-stycznik?) Będących w temacie proszę o pomoc lub namiary na niedrogiego i dobrego fachowca z krakowa lub okolic. pozdrawiam ciahokrak
  4. Witam! Pozdrawiam wszystkich fanów . Jeżdzę po krakowie granatową z silnikiem 1.8 benzynka z 95r. od 2 lat. To moje pierwsze auto, ale nie zamieniłbym go na żadne inne ( no może na nowsze a4 ) -ciahokrak-

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.