-
[B6 AVF] buczenie i wibracje po włączeniu klimy audi b6
no to nie zle....dzieki za odp
-
[B6 AVF] buczenie i wibracje po włączeniu klimy audi b6
buczenie po włączeniu klimy czy może to być łożysko? :audi:na zewnątrz samochodu nic nie słychac za to kabina w srodku wpada w dziwny rezonans.Po wcisnieciu econ czyli wył klimy cisza...
-
[B6] Buczenie klimatyzacji
Dzięki muszę podjechać do jakiś klimatyzatorów :th:
-
[B6] Buczenie klimatyzacji
Witam !!!!Mam pytanie do posiadaczy b6 czy u was też jest słychać pracę klimy?Bo u mnie robi się w środku kabiny buczenie a po wył klimy cisza??? Co wy na to??Pozdro SERGIO1111 temat poprawiony
-
b6 czy b7?
Siema ! :)Mam pytanie ponieważ jest to moje pierwsze audi nie bardzo jeszcze się znam na tych wszystkich parametrach itd.Wiem że jest to 1,9 tdi 131KM avant,ale nie powiem wam czy b6 czy b7(na czy polega różnica??)Tak też jest w przypadku ps???Help!!!Pozdro SERGIO1111 :th:
-
warsztat łódź
no tak ogólnie to jest moje pierwsze audi i mam tam jakiegoś mechanika ale nie wiem czy mnie trochę nie bajeruje.
-
warsztat łódź
a tak jeszcze mam pytanie o namiar na jakiegoś dobrego szpenia od audi w łodzi...?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim !Może ktoś się orientuje jaki jest koszt regeneracji turbiny do 1,9 tdi 130KM?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Sergio z Łodzi sprowadziłem sobie a4 avant 1,9tdi 131KM 2004r
sergio1111
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta