Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

udo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez udo

  1. Podłącze się do tematu, bowiem miałem problem z "2" - lekko haczyła podczas jazdy jak i na postoju przy włączonym silniku. Czasami był problem z redukcja z "3" . Za rada znajomego wymieniłem olej w skrzyni na 75W90 GL 5. W efekcie z "2" nie mam żadnej poprawy natomiast co gorsze "1" i "3" zaczęły mi dziwnie wchodzić - z oporem, czasami delikatnym stukiem. Tak więc jest gorzej niż było... Czy powinienem teraz może wymienić olej na 80W90?? Gęstszy olej da coś??
  2. Zgadza się. To by błąd. Taka gąbka to pod szwedzką a nie do tapicerki Musze znaleźć gdzieś gąbkę taką jak oryginalna, nie wiem może na allegro... coś się wymyśli
  3. Witam Rok temu wziąłem się za te boczki Wywaliłem stary materiał, zdrapałem gąbkę (to było najtrudniejsze ). I z mojego doświadczenia chce odradzić (tym którzy by chcieli się za to wsiąść) piankę - taką jak sie kładzie np. pod podłogę. Już po miesiącu eko-skóra, której użyłem zaczęła się odklejać i brzydko odstawać. Klej jaki użyłem to pospolity butapren. Teraz będę robił wszystko jeszcze raz hmm... tylko że z inną gąbką i może alkantarą...
  4. Witam. Mam od jakiegoś czsu problem. Mianowicie jak skręcam podczas jazdy w prawo, a dokladniej jak odbijam kierownice z lewo-skretu w prawo-skret to mi ją cos przyblokowuje. Dodam, że podczas tego słychać wyraźny stuk. Nie ma zadnego wycieku, uklad jest precyzyjny itp. Czy to maglownica, czy może byc to coś innego??
  5. Witam wszystkich maniaków audi Aktualnie mam a4 z 95r. 1.8 benzynka z gazem. Jako ze to autko wiekowe zaczynają się z nim problemy Myślę jednak, że porady jakie znajdę na forum pomogą mi w walce z usterkami Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.