Treść opublikowana przez mirreli
-
[B5 ADR] Spalanie latem a zima
Dokładnie duzy wpływ ma szerokość ogumienia
-
[B5 ADR] Ustawienie wałka rozrządu ??? Problem z czujnikiem halla
Dzieki tylko ze mi nie chodzi o pasek rozrzadu tylko o lancuszek Czy tam sa naciecia ? Pzdr
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
Zobacz moj post wyzej tam jest super link
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
Dzis zalozylem 2 czujnik z audi mojego kuzyna i dalej wyskakuje na vag-u blad po skasowaniu czujnik halla (: Znajomy mi mowil ze to napewno sterownik silinika. Pytanie czy jest jakis sposob zeby sprawdzic ten sterownik (czy wogule moze byc uszkodzony skoro mi wyskauje tylko 1 blad czujnik halla) ??? Ewenutlanie jak sprawdzic wiazke ktora do niego dobiega i gdzie sie zaczyna ???[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 17:08_________________________________________________Znalazlem fajny link moze tez komus sie przyda: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1764 [br]Dopisany: 08 Maj 2010, 20:08_________________________________________________Znalazlem usterke moze sie komus przyda Walek przeskoczyl mi na lancuszku i dlatego wyskakuje czujnik halla, przesunolem czujnik o jakies 1 cm na dol i blad sie skasowal. Auto chodzi duzo lepiej, mozna powiedziec bez porownania Teraz czeka mnei tylko na nowo ustawienie walka Pzdr
-
[B5 ADR] Ustawienie wałka rozrządu ??? Problem z czujnikiem halla
Witam mam pytanko ? W moim samochodzie przeskoczył łancuszek rozrządu i wyskakuje mi błąd czujnika halla, dowiedziałem się że trzeba ustawić go poprawnie teraz pytanko jak to zrobić. Znaki na pasku rozrządu składają się dobrze, ponoć trzeba tylko przestawić ten 2 wałek, czy są tam jakieś znaki ? Jakim przyrządem można sobie pomuc ? Pzdr
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
Wymieniłem czujnik i byłem na vag-u i dalej błąd, poza tym odłączyłem kostkę z czujnika i kompletnie żadnej zmiany (: Auto normalnie odpala, chodzi tak samo jak z podpiętym czujnikiem. Już nie mam pomysłu jak to ogarnąć.
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
Jak będziesz już miał czujnik napisz co i jak
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
jutro cos wiecej powinienem wiedziec to napisze[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 18:14_________________________________________________Niestety wymieniłem czujnik auto dalej chodzi jak chodziło (:
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
nie ma znaczenia, czy gaz czy benzyna. Bylem już u trzech mechaników 2 na tak, a jeden absolutnie.
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
Witam serdecznie (Audi a4 1,8 benzyna plus gaz), dobrze zapala, nie dymi. Mam problem z mocą samochodu, auto do 4 tys przyśpiesza płynnie chodź chyba nie do końca tak jak powinno. Jaja się robią powyżej 4 tyś obrotów, zamulony okropnie (gaz decha, czy pół auto przyśpiesza tak samo) Dziś bylem na kompie i wyskakuje błąd czujnika Halla. Mechanik twierdzi że może być to ale nie koniecznie i tak się zastanawiam, czy jest to możliwe bo jego odpowiedź była mało przekonująca. Nigdy wcześniej nie miałem audi, ten samochód mam ponad rok i żadnego problemu nie było. Na mechanice się znam na poziome GOLF,SCORPIO. Chciałbym poznać waszą opinie czy warto samemu zainwestować w ten czujnik czy lepiej odstawić na inny warsztat. PZdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie i ciesze się z przystąpienia do forum