Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Misiolaj

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jednak bylbym wdzieczny o jakies konkretne pisma ktore moga zmusic to jakze zacne towarzystwo do zwiekszenia kwoty wypalconego mi odszkodowania a nie wystawinia kosztorysu na tanie zamienniki itd jak to maja w zwyczaju.... auto bylo w idealnym stanie i chcialbym zeby czesci byly nadal ori a nie tandety proponowane w wycenie przez HDI...
  2. kilka dni temu spotkalo mnie bardzo nieprzyjemne zdarzenie ktore mialo miejsce w jakiejs wiosce na poludniu polski nie pamietam anzwy zreszta to nieistotne. Przechodzac do meritum jestem ubezpieczony w HDI asekuracja AC mam wykupiony pelen pakiet AC na moje AUdi a4 2000 r quattro kwota ubezpieczenia 30.000zl wykupiony udzial wlasny w szkodzie a takze amortyzacje czesci. dzis dostalem kosztrys z wycena, wlosy stanely mi deba poniewaz kosztorys opiewa na kwote 2700zl javascript:void(0);z groszami nie mowiac o tym ze drzwi boczne zarowno przednie jak i tylnie oraz blotnik przedni musza zostac wymienione reszta na zalaczonych zdjeciach. Moze mi ktos pomoc jak podniesc i wywalczyc wieksza kwote odszkodowania z gory dizkeuje za pomoc.
  3. dzieki za info ciekawosc poprostu bo trafil mi sie dobry awx 100 kk ma zrobione wiec sie zastanawialem czy sobie nei wziasc za niska kase a sprawdzony
  4. lepsza dynamike jazdy ;>?
  5. Witam, mam takie pytanie do was czy jestem szczesliwym posaidaczem a4 b5 2000 r w Quattroo i oczywiscie 1,9 TDi 115 ps oznaczenie silnika Ajm i zastanawiam sie czy po wymianie Turba na Awx bedzie potrzebna jakas ingerencja w komputerze zgrywanie jakiegos nowego softy czy cos w ten desen z gory dzieki,, chce wymienic Turbo poniewaz brakuje jednak pod noga a nie chce krecic starego ajm'a bo juz ma 240 k przebiegu wiec nei weim jak dlugo by wytrzymala a w trasie nie lubie stac ic zekac na lawete pzodrawiam
  6. Witam jestem Z okolic Andrychowa POzdrawiam wszystkich [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.