Treść opublikowana przez Salvius
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Przez GOOGLE :drool: Kto szuka ten znajduje :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam w klubie
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi
Wszystko pieknie i ładnie ale czy w serwisie określą rzeczywisty przebieg, nie tylko po cyferkach na liczniku :>
-
[B6 AWX] Przeglad po zakupie
Czy rozrząd nalezy zmieniać w autoryzowanym serwisie, czy można gdzieś indziej? Czy komputer pokładowy ma w pamieci dane o wymianach, oleju, rozrządu, płynu hamulcowego itp i czy trzeba wprowadzić tam te wszystkie dane? Pozdro
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi
Myślałem,że sie podłączają pod komputer i stamtąd potrafią wyczytać rzeczywisty przebieg. Słyszałem,że mozna sie też o przebiegu dowiedzieć z czujników ABS
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi
Witam Od razu mowię,ze przeszukałem forum Oto moje pytanie: gdzie mozna dostać instrukcję obsługi po polsku do Audi A4 1,9 TDi z 2002 r. Czy to prawda,że mają takową w serwisie? a może u dealera? A może jest gdzieś do pobrania w necie Czy każdy serwis ma? i sprzedaje jesli tak to za ile? Moj najblizszy to Lubin potem Wrocek. Drugie najistotniejsze pytanie - czy serwis jest w stanie ustalić faktyczny przebieg samochodu i na podstawie czego? (nie chodzi tu o stan z licznika) Czego domagać się od nich w czasie takowej inspekcji (tak,zeby nie wcisneli mi kitu) Pozdro
-
[B6 AWX] Przeglad po zakupie
Witam Za niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1,9TDi. Dlatego mam dużo pytań zwiazanych z tym samochodem. To jest moj pierwszy diesel,zawsze miałem benzyniaki. Oto moje pytania: 1. Gdzie szukać w Audi numerów nadwozia? 2. Co nalezy wymienić zaraz po zakupie i na co zwrócić szczególną uwagę? (jakie koszty) 3. Jaka jest czestotliwość wymian (np oleju, filtrów, paska rozrządu itp) 4. Jaki stosować olej (marka, jakość) i jakie części, czy orginalne, a może zamienniki - jeśli tak to czyje? 5. Ogólnie co należy wiedzieć o tym autko? Dziekuję za wszelkie informacje Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Na razie króciutki opis, bo bryczka dopiero jedzie do mnie i zbieram jak najwięcej informacji o Audi A4 1,9TDi 131KM Quattro. Ponoć ma wszystko prócz skóry. Postaram się napisać więcej jak już nią troszkę pośmigam. Pozdrawiam