Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

motyka8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Co sie rozjezdza?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:40_________________________________________________Zrobilem jeszcze log 11 na ktorym powinno byc widac notlauf: http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_17086.html
  2. kilka logow jakie udalo mi sie zrobic grupy 11. Trzy ostatnie sa na 4 biegu i powinien tam gdzies byc notlauf o ile dobrze zrobilem. Probowalem jeszcze kilka razy zlapac notlauf ale sie nie udalo http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_17001.html blad jaki wyskakuje to:17965
  3. kilka logow jakie udalo mi sie zrobic grupy 11. Trzy ostatnie sa na 4 biegu i powinien tam gdzies byc notlauf o ile dobrze zrobilem. Probowalem jeszcze kilka razy zlapac notlauf ale sie nie udalo http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_17001.html blad jaki wyskakuje to:17965
  4. Koledzy prosba o interpretacje logow, pierwszy raz robilem taka ilosc logow wiec nie wiem czy dobrze. Nowa przeplywka, zaslepiony EGR wezyki posprawdzane i czesc wymieniona i mimo to auto lapie odciecie turbo. dynamiczne http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16862.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16863.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16864.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16865.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16866.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16867.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16868.html statyczne http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16871.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16872.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16873.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16874.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16875.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16876.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16877.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16878.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16879.html statyczne BS http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16880.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16881.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16882.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_16883.html
  5. SEAT LEON 1.9 ASV http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_12784.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_12785.html http://vaglog.rtnet.pl/motyka.405_12786.html Logi wykonywalem pierwszy raz wiec niewiem czy dobrze
  6. Witam. Od 2,5 roku jezdze leonem 1,9ASV Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.