Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DawidA4at

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DawidA4at

  1. Witam koledzy, czaje sie od dlugiego czasu na jakas fajna kenwood albo blaupunkt rns. Oczywiste ze musze wymienic kosz na 2 din, panel klimy chyba ze sie da dopasowac? co jeszcze trzeba wymienic przerobic itd? moze ktos sie bawil w cos takiego?! pozdrawiam dawid
  2. Witam was koledzy... od jakiegos czasu klima mi wskoczyla na tryb "ECON" i nie moge wyjsc z niego. Dzisiaj bylem u mechanika i na VAGu stwierdzil ze jest blad z czujnikiem wyokiego cisnienia (blad 00816 clbo 19). Wymienilismy go ale dalej ten sam blad wyskakiwal. Gas jest, wentylator dziala, wszyskie pomiary sa w porzadku. Mial ktos taki sam problem? Pomozcie prosze... pozdrawiam
  3. Koledzy poszukuje w KrK mechanika ktory wymienilby mi tarcze w mojej niuni.. jak znacie jakies dobre serwisy to dajcie prosze znac.. pozdrawiam
  4. Witam was klubowicze.. Mam taki "maly" problem z swoja niunia. ;( Pare dni temu wymienilem lozysko w lewym kole - po ok 200 km pojawila sie kontrolka klockow. A potem podczas jazdy mrugnela mi spirala 3 razy i auto dostalo wyzsze obroty ok 1200 i strasznie mulilo. Teraz jak zapale auto to swieci sie ABS, ESP i kontrolka klockow ale jedzie juz normalnie. VAG podal ze jest cos z czujnikiem pedalu hamulcowego. Mechanik stwierdzil ze trzeba wymienic modul. Mial ktos cos takiego? Prosze o pomoc...
  5. tak tylko chodzi o to zeby auta nie zpiep....
  6. Kto robil u swojej audiczki a4, 1.9 tdi, 2002 chiptuning i co sadzi o tym... gostek mi powiedzial ze moge ja z 131 na 180 kucykow podciagnac... jest to mozliwe?
  7. Witam wszystkich kierowcow A4.. Jestem z wiednia... Posiadam piekna, czarna 4 z 2002 roku z 131 konikami...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.