Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jezyk_05

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jezyk_05

  1. Kiedy ustawka ?
  2. Jak się nie zmieszczą to tniemy wahacze flexem
  3. Sprawa rozwiązana. Okazało się że przy wtyczce główna żyła była przerwana
  4. Z tego co się orientuje to wzmacniacz antenowy jest tutaj w tej podstawce od anteny. Patrzyłem w pinach i pod 5 czyli sterowanie anteny pin idealnie się pokrywa z remotem, czyli zasilanie idzie.
  5. Hej jak w temacie miałem fabrycznie u siebie BOSE połączone z RNS-d. W tej chwili z BOSE zostały tylko głośniki w drzwiach. "Skrzynka" z bagażnika + wzmacniacz i zmieniarka zostały usunięte. Radio, które teraz napędza system to JVC KD-SH 1000. Wszystko jest ok, oprócz wyszukiwania fal radiowych. Po prostu nie może wyszukać żadnej fali radiowej, czasami wskoczy jakaś jedna najsilniejsza i to tyle. Dodam że podpinałem pod remote separator antenowy, ale dalej było to samo. Podejrzewam że z BOSE jest jakoś inaczej, jeśli jakaś mądra głowa ma rozwiązanie problemu proszę dać znać.
  6. Dzięki za informacje, trzeba podpiąć i zobaczyć jak zagra Bose pod inną jednostką sterującą.
  7. Ok, a jak będzie w przypadku sterowania z kierownicy ? Będzie obsługiwać + na fisie będzie pokazywać ?
  8. Panowie czy ktoś może wymieniał fabryczne RNS-D na zwykłe radio 1 din ? Mam u siebie BOSE i chce to podpiąć pod zwykłe radio np. Alpine 9884r Fajnie by było gdyby cały zestaw grał na takim radiu razem z subwooferem, czy jest to wykonalne ? Ktoś może u siebie tak to przerabiał ? Auto to s4 b5 99r
  9. Ten fmic wygląda jakby to padło miało z 500hp
  10. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie jeżeli ktoś szuka zadbanego auta na którym można zawiesić oko mam do zaproponowania mój egzemplarz, wcześniej kupiony od forumowicza. http://allegro.pl/show_item.php?item=2051445615 Wiem, że nie ten dział ale nie mam wymaganej liczby postów, by wystawić ogłoszenie. Oczywiście cena negocjowalna, kontakt najlepiej telefoniczny. 512-249-925
  11. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pzdr DeeJay_Kill, jaki kierunek ?
  12. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kto śmiga b5 z przodem od b7 na rejestracji EPA 1T87 i chodzi do Wsinf ?
  13. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wstawać, wstawać
  14. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Od lat to wiedzą Panie listonoszu ta firma na Brukowej 14 to http://www.k-dev.pl/serwis_brukowa_info.php ??
  15. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tam siedze w domu i odbieram urodzinowe prezenty, może się uzbiera żeby Audi pouszczelniać
  16. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ;(? No i jak z tymi mechanikami ?
  17. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ktoś, by coś mógł napisać, bo tu śmiechy hihy, a mi olej leci i wszędzie zostawiam plamy
  18. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    również wychodzę z tego założenia, dlatego pytałem się też o innych zaufanych mechaników, bo jakby nie patrzeć tak na dzień dobry wywalić tyle kasy, coś nie halo :>
  19. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    też się o to zapytałem, ale chyba wygodniej im po prostu "poodpinać" silnik bez ruszania układu napędowego, dlatego się na forum też pytam, bo już wiekszość zna koszty ewntualych napraw itp
  20. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie pojawił się kolejny problem z Audi, a mianowicie leci olej z uszczelniacza wału ( ten simering przy skrzyni) macie jakiegoś zaufanego speca który to ogarnie za normalna kasę ?? Wcześniej jeździłem do serwisu DIESEL CZĘŚCI na ul. Wróblewskiego 90/92 i tam dostałem informacje że trzeba wyjąć silnik( 500zł) i wtedy można wymienić uszczelniacz, uszczelkę miski, dekla, spływ turbo i uszczelkę pokrywy zaworów. Pytanie czy koszty robocizny ( łacznie około 600zł) jest ceną normalną ?? Zastanawiam się też czy przy okazji nie przeczyścić turbiny. Jakieś sugestie ? podpowiedzi ?
  21. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  22. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja w sumie też cyfrówke tylko że lustrzanka, wychodza w miare dobre zdjęcia pod dalsza obrobke w PS
  23. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakies fotki mozna ogarnac, czasem sie cos pstryka
  24. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rzeczywiście dużo Bartków jak patrze po podpisach :> Widocznie a4 jest stworzone dla Nas Miałem już wcześniej wpaść na spot, ale jakoś tak czasu brakowało
  25. jezyk_05 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam kolegów od jakiś 3tygodni jestem posiadaczem A4 z silnikiem AFN. Pojawił się problem tego typu jaki wielu ludzi ma na forum, a mianowicie brak mocy. Pierwszy,drugi bieg normalnie, wbijam trójke dochodze do jakiś 3 tys rpm auto przez chwile w ogole nie przyspiesza, po chwili zaczyna jechać dalej, po wbiciu 4 też troche zamula, piątke skończyłem na 120km/h licznikowych i dalej nie chciał jechać Na forum wyczytałem, że może to być przepływka, N75, EGR, ewentualnie jakieś podciśnienia. Pojawia się pytanie czy ktoś u Nas w Łodzi posiada Vaga, żeby można było się podpiąć i zobaczyć czy nie wywala jakiś błedów ?? Najlepiej jak ktoś będzie zorientowany (tzn. bedzie wiedział jak przeprowadzić logi itp), bo ja kompletnie się nie znam na dieslach, bo wcześniej tylko Honda Dodam, że to nie jest zapieczona turbina, bo była czyszczona, katalizator jest wybebeszony, została po nim tylko puszka. Oczywiście za udzieloną pomoc jakieś piwka czy tam flaszka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.