-
[ALL B5] Jak sie to nazywa fachowo
Pierwszy link nie działa a drugi jest ale nie od tego modelu kolego
-
[ALL B5] Jak sie to nazywa fachowo
Brak może jeszcze jakieś pomysły hmm Na allegro też nie znalazłem
-
[ALL B5] Jak sie to nazywa fachowo
Aż sobie siadłem kurcze to takie drogie. Dziś tego poszukam ,może znasz jakiś szrot godny polecenia w Lublinie lub okolicach??
-
[ALL B5] Jak sie to nazywa fachowo
Nie wiem co to za auto ale mi chodzi o to co zaznaczyłem na foto Wie ktoś jaki koszt jest tej rury w ASO
-
[ALL B5] Jak sie to nazywa fachowo
Trochę kiepsko widać to jest ta gruba rura zaraz pod ta cieńsza na foto Idzie do intercoolera. Morze ktos wie jak sie to nazywa?? I ile może kosztować.
-
[ALL B5] Podświetleniem klimy,diodek na podsufitce,pokrętełek od nawiewu padło
tak samo i ja miałem ale dzwonił mechanik do mnie i zrobił bo już mi się nie chciało w to bawić dopytam go co się zwaliło i odpiszę
-
[ALL B5] Błąd na zegarach FUSE??
tez to sprawdziłem teraz tylko jaki
-
[ALL B5] Podświetleniem klimy,diodek na podsufitce,pokrętełek od nawiewu padło
Podobny problem ale i tak nikt nie jest zainteresowany pomocą ja jeszcze tego nie zrobiłem jak sobie poradzę napisze ty też kolego odpisz pozdrawiam
-
[ALL B5] Błąd na zegarach FUSE??
Pokazał mi sie na zegarach napis FUSE orientuje sie ktoś za co to odpowiada? Jak to zlikwidować?
-
[ALL B5] Podświetleniem klimy,diodek na podsufitce,pokrętełek od nawiewu padło
Bezpieczniki ok. Przekręcałem pokrętło i zegary się ściemniają ale niema to nic wspólnego z tym ze nie pali sie cała reszta już sam nie wiem
-
[ALL B5] Podświetleniem klimy,diodek na podsufitce,pokrętełek od nawiewu padło
Witam mam mianowicie taki problemik padło mi podświetlenie klimy przycisków sterujących z tym że nie do końca bo jak się w nocy przyglądałem to delikatnie się żarzyło wyświetlacz działa normalnie to dziwne chyba. Następnie dwie diody na podsufitce nie palą się totalnie, pokrętła od nawiewów, podświetlenie podstawki na napoje, włącznika świateł przeciwmgielnych i asr. Nadmieniam że jeszcze nic nie sprawdzałem może to być wina bezpiecznika jak tak to jakiego? Z góry dziękuje za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, nazywam się Michał mam nadzieje ze to forum pomoże mi dobrze eksploatować moja laleczkę i zawsze znajdę tu rozwiązanie na wszystkie problemy związane z ta eksploatacją. Pozdrawiam
wujek007
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta