Treść opublikowana przez euri23
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to fajnie postaram się zjawić jak tylko się plany nie pokrzyżują to będę na 100%
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czy ta niedziela w Galerii jest cały czas aktualna :> bo zastanawiam się czy by nie uderzyć na Nowy Sącz
-
AIRride ON BOARD :)
Ogólnie rzecz biorąc to czekam aż się spalą bo to w końcu jest chińskie (do pół roku) więc jak już żarniki ogłoszą upadłość to wymiana na coś mniej rzucającego się w oczy albo zwykłe żarówki tylko xenon efekt [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 23:35_________________________________________________ Powiem tak gdybym miał raz jeszcze go wybebeszyć to zrobiłbym to na pewno ja zrobiłem malutki błąd bo po wywaleniu bebechów została mi w środku rurka nawiercana jak sitko i ja to zostawiłem zamiast zamienić na pełną rurę bez dziur czego powodem było utworzenie się tzw. pudła rezonansowego i przy pewnych obrotach silnika jest słyszalny delikatny pomruk. Mnie to osobiście nie przeszkadza ale dla innych może to być dobre info.
-
AIRride ON BOARD :)
Właśnie i tu ciekawostka wybebeszony jest tłumik środkowy, byłem pełen obaw przy wybebeszaniu bo chciałem żeby turbo było bardziej słyszalne a nie ogólne buczenie silnika i jakoś się udało :>
-
AIRride ON BOARD :)
Fajnie gwizda Wielkie dzięki między innymi w tym celu wybebeszyłem kata i tłumik
-
AIRride ON BOARD :)
Tutaj jeszcze filmik jak autko pracuje po wywaleniu bebechów z kata, tłumika i pozbyciu się EGR'a
-
AIRride ON BOARD :)
No i zdjęcia ciąg dalszy jakość tych w nocy nie robi szału ale bywało gorzej :>
-
AIRride ON BOARD :)
6000K tez nie jest legalne A co masz w Polsce tak na dobrą sprawę legalne :gwizdanie: Ja tam wolę być nieświadomy czy legalne czy nie jeżdżę tak od roku narazie jest OK
-
AIRride ON BOARD :)
W temacie nie jestem tak w 100% ale odnosi się to emisji spalin w środowisko a mianowicie spalinki wracają do komory spalania przez co silnik jest lekko zamulony oczywiście mogę być w błędzie ja pozbyłem się go żeby troszkę odzyskać mocy (autko ciągnie od najniższych obrotów bardzo dobrze) zanim go wywaliłem napotkałem różne komentarze jedni doradzali inni odradzali ja spróbowałem i jetem zadowolony ale o tych spalinach mogę nie mieć racji w każdym bądź razie efekt
-
AIRride ON BOARD :)
Lampki mam firmy DEPO z Allegro z wysyłką wyniosły mnie 600 zł (wtedy) teraz się nie orientuje z lamp na ogół jestem zadowolony nie miałem z nimi żadnych problemów spasowały w miejsce starych idealnie :>[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 17:54_________________________________________________Świeże fotosy EGR out
-
AIRride ON BOARD :)
Jak wjade na kanał to opatrzę ten króciec :> A przy okazji kilka dni temu wpadł mi w ręce felunek BORBET 16" i od razu trafił do renowacji tutaj kilka foto : Jeśli chodzi o łatwe "polerowanie" rantów lub całych felg to fajny sposób na pozbywanie się starego lakieru. Ciekawi mnie jeszcze jak będą się prezentować na bestii.
-
AIRride ON BOARD :)
Po wywaleniu kata w dźwięku miła zmiana turbawka bardzo fajne gwiżdże i nie jest tak zamulony silnik według mnie same plusy ...
-
AIRride ON BOARD :)
Witam Chciałem zaprezentować wam mój nabytek z 2009r , zakupiłem go w Niemczech. Jest to Audi A4 1.9 TDi 110KM. Autko jest z 1997 Technicznie jest OK borykam się narazie z lekkim wyciekiem oleju z silnika po wstępnych oględzinach gdzieś w okolicy skrzyni przynajmniej tak pokazują ślady oleju jakby ktoś był obeznany w temacie to chętnie widziane porady. Obecnie naśmigane ma już 273 tys. Wyposażenie tak z grubsza: - ABS - 4x AirBagi - klimatronik - 2x el. szyby - el. lusterka (podgrzewane ) To co dotychczas udało mi się w nim zmienić to: - Lampy DEPO czarne z soczewkami - ksenon 8000K - zmiana radia z chorusa na pioneer oczywiście czerwone podświetlanie - zmiana grila na czarny bez znaczka - kierunki w błotnikach również czarne - ostatnio pozbyłem się kata - wyrzucony egr - wybebeszyłem tłumik środkowy - zmiana zawieszenia od strony pasażera (bo biło okropnie) teraz samochodzik prowadzi się prawie sam Plany na przyszłość: -na pewno malowanie obu zderzaków (lakier na nich popękał) -oczywiście muszę jeszcze konserwację na nim poprawić - zmiana fabrycznego nagłośnienia i wygłuszenie niuni Tutaj kilka fotek jakie udało mi się dotychczas zrobić: I to by było na tyle, jak macie jakieś sugestie co zmienić, wyrzucić, dorzucić piszcie..... Samochodzik kilka tygodni po zakupie :> LATO 2010 Postaram się jeszcze dodać nowe zdjęcia miedzy innymi wnętrza.
-
[B5 ADR] Moje pierwsze auto...
Te przednie lampy pod względem wykonania są OK bo sam takie posiadam ale szczerze gdybym miał raz jeszcze okazje wybierać to najlepiej ori poliftowe super efekt
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jeszcze raz WIELGACHNE DZIĘKI :notworthy:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No OK skoro już zawracam gitarrrę to jeszcze ostatnie najprawdopodobniej pytanie po wszystkich modach trzeba rzecz jasna coś wymłodzić z programem bo samo złożenie tego do kupy efektunie przyniesie jak już do tego dojdzie to gdzie a można takie cuda robić może kogoś polecacie kto lubi się w te klocki bawić Z góry dziękuje
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
OK zostawmy już ten EGR z tym sobie poradzę może mi ktoś bliżej podsunąć co z wtryskami i tą pompą z czego to podchodzi czy jakiś mod jest wymagany ???? Turbiny już ogólnie szukałem cenowo nie ma tragedii tak że teraz pieniążki trzeba kompletować :>
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Co do egr-a to nie jestem pewny czy sprawny jest bo jak depne do spodu do przy 3 tys. obrotów jest zryw dość konkretny potem samochód dalej się rozpędza ale to mi spokoju nie daje
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Dzięki wielkie za szegóły ja ostatnio wybebeszyłem kata u siebie :> i mam zamiar wywalić egr no i ten kolektor z awx bo widzę że często go stosujecie a potem to też pewnie turbo wymienię jak tylko finanse pozwolą dzięki jeszcze raz POZDRAWIAM
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Robi wrażenie ten wykres Sam chciałbym podciągnąć tak swoją bestie pytanie tylko czy wymaga to dużo wkładu finansowego i ile modów trzeba wykonać :> Z góry za wszelkie informacje dziękuję
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
Każdy ma swój gust jak wiadomo ale ja po prostu nie chce popełnić błędu i zepsuć wizerunku swojego maleństwa te ostatnie które wysłałem mam zamiar kupić chę sie tylko utwaierdzić w tym czy to jest dobry wybór
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
Mam jeszcze tutaj kilka propozycji które byłyby lepsze ????? http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-audi-a6-4f0-16-i1335812406.html http://moto.allegro.pl/komplet-felg-aluminiowych-audi-a6-a4-6jx16-et40-i1336181580.html
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
W sumie do następnego sezonu jeszcze jest czas to i w 17 coś poszperam a przeglądnięcie galerii to też bardzo dobry pomysł dzięki wielkie wszystkim :hi:w każdym bądź razie z tych pierwszych zrezygnowałem i w ogóle z tego wzoru :>
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
Co byś powiedział na taki wzór co prawda cena nie jest tak przystępna jak w tych co mi podesłałeś ale fajny wzór http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-16-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-i1347332868.html :>
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
OK to chyba zrezygnuje z tamtych mile widziane byłyby inne propozycje te które podesłał mi Damian0911 są całkiem całkiem