-
Ile chrześniakowi na komunie 2018?
Tylko kasa bez prezentu. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Zasilanie b+30 niskie napięcie
Witam. Auto sporadycznie dusi się nie chce przyspieszać. Odpala normalnie nic nie wibruje obroty nie falują. Vag pokazuje błąd jak w temacie. Gdzie szukać usterki. Z góry dzięki. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spryskiwacze,samopoziom
Witam. Mam takie pytanko,w kodach wyposażenia jest 8Q1 i 8X1 czyli samopoziom i spryski ale xenonow nie widze. Czy były takie konfiguracje. Auto sprowadzone z Szwecji.
-
Rozrząd
Witam. Kupiłem a4 b6 z silnikiem 2.4 bdv i przymierzam sie do wymiany rozrządu. Byłem dzisiaj w serwisie audi żeby sprawdzic historie auta i według serwisu rozrząd był wymieniony w 2012r. przy przebiegu 175000km. Teraz ma na liczniku 198000 ale mineło prawie 5 lat od wymiany i nie wiem czy wymieniać czy jeżdzic dalej. Prosze o porade.
-
wzmacniacz antenowy
witam. prawdopodobnie padł mi wzmacniacz antenowy o numerze 8E5 035 225S i tu pytanie czy mozna zamontowac z inną literką na koncu np.8E5 035 225D lup P?
-
avb złapała panewka
Jutro zrobie fotke
-
avb złapała panewka
Panowie jestem po wymianie wału i jest gitara auto chodzi jak dawniej. Tylko zastanawia mnie dlaczego pękł ten wał. Pierwotnie była mowa że pękł na osadzeniu koła rozrządu jednak po wyjęciu okazało sie że dalej i do tego pompa oleju była lużna mechanik odkręcił ją palacami. Czy ta pompa mogła być przyczyną pęknięcia wału?
-
avb złapała panewka
Ok dzieki. Ja nie bede aż tak sie zagłebiał w remont. U minie pójdzie używany wał glówne panewki są już na wale + korbowe nowe +uszczelniacz wału przód tył+olej i filtr i to wszystko co mam zamiar zrobić . Mam nadzieje że bedzie cykał po tym zabiegu.
-
avb złapała panewka
A poprzeczne pd np. golf,seat mają takie same wały jak wzdłużne?
-
avb złapała panewka
Jak mówi mechanik wał jest uszkodzony przed pierwszą panewką tam gdzie osadzone są koło zebate rozrządu i pasowe. Proponuje mi wymiane tego wału. Ze względu że jestem w tym momencie ograniczony finansowo to myśle że bedzie to dla mnie lepsza opcja. Powiedzcie mi jeszcze czy wszystkie wały w silnikach na pd są takie same chodzi o motory wzdłużne i poprzeczne
-
avb złapała panewka
Własnie jesli chodzi o koszta to ile kosztuje taka operacja przełożenia silnika.Kolega adrian998998 pisze ze 3tys. Załóżmy że motor ogarne za 1tys. do tego rozrząd,olej,płyn jakies tam uszczelki. Co jeszcze bedzie potrzebne. Ile mechanik może zawołac za taką przekladke?
-
avb złapała panewka
Rozebrany jest przód i miska poszła na dół i chyba nie ma co dalej rozbierać dopóki nie zdecyduje co dalej.Teraz nie wiem co dalej robić czy kupić używany wał z panewkami i podmienić czy drugi motor kupować. Niech ktoś doradzi
-
avb złapała panewka
wczoraj auto wstawiłem do mechanika i mowi że wał pękniety
-
avb złapała panewka
Postaram sie jutro nagrać ---------- Post dopisany 19-03-2014 at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 19:31 ---------- Nagrałem filmik jak sie to wszystko rusza.Tutaj tego nie widać jak koło pasowe sie obraca to ma takie pionowe luzy jak by miało bicie. Widać też jak pasek sie luzuje przy kreceniu wałkiem
-
avb złapała panewka
Narazie nie mam czasu zabrać sie na sprawdzenie co dokładnie sie stało ale zdjąłem dzisiaj osłone rozrządu i wałek jest jakby lużny można go delikatnie obracać w prawo i lewo. Ale najgorsze jest to ze jak przekrece wałkiem w prawo to koło pasowe wału jakby podnosiło sie do góry jak przekrece w lewo wraca z powrotem na pozycje.