Treść opublikowana przez marcin8047
-
Ile chrześniakowi na komunie 2018?
Tylko kasa bez prezentu. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Zasilanie b+30 niskie napięcie
Witam. Auto sporadycznie dusi się nie chce przyspieszać. Odpala normalnie nic nie wibruje obroty nie falują. Vag pokazuje błąd jak w temacie. Gdzie szukać usterki. Z góry dzięki. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spryskiwacze,samopoziom
Witam. Mam takie pytanko,w kodach wyposażenia jest 8Q1 i 8X1 czyli samopoziom i spryski ale xenonow nie widze. Czy były takie konfiguracje. Auto sprowadzone z Szwecji.
-
Rozrząd
Witam. Kupiłem a4 b6 z silnikiem 2.4 bdv i przymierzam sie do wymiany rozrządu. Byłem dzisiaj w serwisie audi żeby sprawdzic historie auta i według serwisu rozrząd był wymieniony w 2012r. przy przebiegu 175000km. Teraz ma na liczniku 198000 ale mineło prawie 5 lat od wymiany i nie wiem czy wymieniać czy jeżdzic dalej. Prosze o porade.
-
wzmacniacz antenowy
witam. prawdopodobnie padł mi wzmacniacz antenowy o numerze 8E5 035 225S i tu pytanie czy mozna zamontowac z inną literką na koncu np.8E5 035 225D lup P?
-
avb złapała panewka
Jutro zrobie fotke
-
avb złapała panewka
Panowie jestem po wymianie wału i jest gitara auto chodzi jak dawniej. Tylko zastanawia mnie dlaczego pękł ten wał. Pierwotnie była mowa że pękł na osadzeniu koła rozrządu jednak po wyjęciu okazało sie że dalej i do tego pompa oleju była lużna mechanik odkręcił ją palacami. Czy ta pompa mogła być przyczyną pęknięcia wału?
-
avb złapała panewka
Ok dzieki. Ja nie bede aż tak sie zagłebiał w remont. U minie pójdzie używany wał glówne panewki są już na wale + korbowe nowe +uszczelniacz wału przód tył+olej i filtr i to wszystko co mam zamiar zrobić . Mam nadzieje że bedzie cykał po tym zabiegu.
-
avb złapała panewka
A poprzeczne pd np. golf,seat mają takie same wały jak wzdłużne?
-
avb złapała panewka
Jak mówi mechanik wał jest uszkodzony przed pierwszą panewką tam gdzie osadzone są koło zebate rozrządu i pasowe. Proponuje mi wymiane tego wału. Ze względu że jestem w tym momencie ograniczony finansowo to myśle że bedzie to dla mnie lepsza opcja. Powiedzcie mi jeszcze czy wszystkie wały w silnikach na pd są takie same chodzi o motory wzdłużne i poprzeczne
-
avb złapała panewka
Własnie jesli chodzi o koszta to ile kosztuje taka operacja przełożenia silnika.Kolega adrian998998 pisze ze 3tys. Załóżmy że motor ogarne za 1tys. do tego rozrząd,olej,płyn jakies tam uszczelki. Co jeszcze bedzie potrzebne. Ile mechanik może zawołac za taką przekladke?
-
avb złapała panewka
Rozebrany jest przód i miska poszła na dół i chyba nie ma co dalej rozbierać dopóki nie zdecyduje co dalej.Teraz nie wiem co dalej robić czy kupić używany wał z panewkami i podmienić czy drugi motor kupować. Niech ktoś doradzi
-
avb złapała panewka
wczoraj auto wstawiłem do mechanika i mowi że wał pękniety
-
avb złapała panewka
Postaram sie jutro nagrać ---------- Post dopisany 19-03-2014 at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 19:31 ---------- Nagrałem filmik jak sie to wszystko rusza.Tutaj tego nie widać jak koło pasowe sie obraca to ma takie pionowe luzy jak by miało bicie. Widać też jak pasek sie luzuje przy kreceniu wałkiem
-
avb złapała panewka
Narazie nie mam czasu zabrać sie na sprawdzenie co dokładnie sie stało ale zdjąłem dzisiaj osłone rozrządu i wałek jest jakby lużny można go delikatnie obracać w prawo i lewo. Ale najgorsze jest to ze jak przekrece wałkiem w prawo to koło pasowe wału jakby podnosiło sie do góry jak przekrece w lewo wraca z powrotem na pozycje.
-
avb złapała panewka
Tak ale to grzechotanie słychac z góry silnika ?
-
avb złapała panewka
terraz sytuacja sie zmieniła przedtem waliło z dołu silnika na wysokich obrotach i obciążeniem teraz na dole cisza a grechocze cos u góry na niskich obrotach jak mu przygazuje to pracuje normalnie. nagrałem filmik troche wiatr zagłusza ale coś tam słychać
-
avb złapała panewka
auto mam 4 lata olej wymieniany co 10-13 tys. (castrol egde) przebieg 240 tys.
-
avb złapała panewka
Witam. w mojej gruchocie złapała panewka i tu pytanie jakie są koszty zrobienia dołu silnika czy może kupic drugi silnik i przełożyć?
-
Problem z odpalaniem
Witam. Od 2 dni mam problem z odpalaniem auta tzn odpala ale zawsze po drugim przekreceniu kluczyka. Za pierwszym rozrusznik kręci a silnik nic jakby nie było wogóle paliwa. Druga próba pali od strzała. Zgasze go i to samo. Nawet jak przy pierwszej próbie przekrece kluczyk na ułamek sekundy i odpuszcze to za drugi razem juz odpali. Ktoś pomoże?
-
Poduszki silnika
Panowie te gumy co sa na zdjeciu sa na wspornikach silnika w b6 2l benzyna u kolegi a u mnie 1.9 nie ma i czy powinny byc?
-
Popychacze hydrauliczne
Bylem u goscia ktory handluje uzywanymi czesciami i pokazywal mi te popychacze z roznych silnikow tdi i wszystkie sa identyczne czy to vp czy pd. tylko własnie mowil ze te czarne sa chyba z jakiegos mocniejszego materiału zrobione
-
Popychacze hydrauliczne
Czyli te drozsze z pierwszej aukcji beda dobre czy nie?
-
Popychacze hydrauliczne
Witam. Czy popychacze hydraulicze sa takie same do wszystkich wersji silnikow 1.9 tdi. Podrzebuje do a4 b6 AVB i z tego co znalazłem w necie to praktycznie wszystkie sa takie same tzn. srednica zew. 35mm,wysokosc 26mm? Czym roznią sie te 2 zestawy. Wyglądają identycznie POPYCHACZE SZKLANKI HYDRAULICZNE AUDI VW 115 130KM (3083134667) - motoAllegro POPYCHACZE ZAWOROWE SZKLANKI HYDRAULICZNE AUDI VW (3114696991) - motoAllegro
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
Ja wkładałem używany wałek i nowe popychacze. Teraz mam problem z odpaleniem na zimnym silniku. Mechanior mowi ze zle ustawił zapłon bo mowi ze ustawial na cieplym a trzeba na zimnym ustawic.