Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paruzel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paruzel

  1. Spoko dzięki. Kolega ma u mnie browar
  2. Krytyka konstruktywna zmobilizowała mnie do działania i dziś kupiłem lampy Valeo po lift, jutro pewnie montaż jak znajdę czas. Poczytałem forum na ten temat i zaadoptowanie lamp po lifcie nie jest wcale trudne więc zrobie to sam. Kolego Rafalekx nie zapomnij aby mi zkołować nr. tel. do tego tapicera w Kocku. Dwa komplety starych lamp idą na sprzedaż
  3. Musze kupić najpierw kolejne lampy. Poszukam valeo a jak nie to depo zamienniki. Podaj mi konkretne namiary, Lc???
  4. A jest ktoś z okolicy kto by pomógł w montażu tych valeo po lifcie. Jak trzeba ciąć błotnik(blachę) to wolę sam się za to nie brać. Chyba że pasują bez większych problemów. Oglądałem na allegro są za 500-700zł. http://moto.allegro.pl/item966801307_audi_a4_lift_1999_2001_reflektory_valeo_kpl.html o takie wam chodzi? Faktycznie ładniejsze
  5. Bardziej niż lampy martwi mnie teraz fakt że prawie wszyscy na drodze mnie wyprzedzają, zbieram kase na nowszy model lub chip do tego. Z tymi lampami z przodu naprawde jest aż tak źle? To co mam stare założyć, przecież następnych nie będę już kupował
  6. Jeśli to nie problem to załatw mi numer do tego gościa w Kocku. Mam blisko to by mi pasowało.
  7. Środek to totalna seria jak narazie, nawet radio jest fabryczne niestety. Jak zrobię kilka fotek to je wrzucę. Mam tylko takie lepsze podgrzewane fotele z trzymaniem bocznym, coś troche jak kubełki. Niestety boczek fotela kierowcy jest już troche wytarty i muszę to naprawić u jakiegoś tapicera. Może ktoś z forum podpowie gdzie takie rzeczy robią w okolicy Lublina? Ewentualnie kupić pokrowce, nawet patrzyłem na allegro ceny od 100 do 300zł ale jakoś nie jestem przekonany. Ten kawałek chromu to próba doklejenia chrom-pakiet nie do końca udana
  8. Może i lampy nie są najładniejsze a felgi nie w słusznym rozmiarze ale kolor mimo tego że fabryczny to napewno orginalny i już!!! :>
  9. Oto moja ruda Pani. Nawet ładnie się prezentuje, przynajmniej mi się podoba, nie wiem jakie będzie wasze zdanie. Alusy 16" z racji stanu naszych dróg. Wymienione lampy przód i tył i na tym koniec modyfikacji jak narazie. Zbieram kasę na jakiś tuning silniczka (obecnie 1,9 tdi 90KM) troche mało mocy, lub zmiana na inny nowszy model 115 lub 130KM.
  10. Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Paweł, od dwóch lat jestem posiadaczem rudej A4 b5, mieszkam w małej miejscowości niedaleko Lublina. Mam nadzieje że znajdę tu wiele przydatnych informacji i porad na temat auta i zlotów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.