Treść opublikowana przez tomektmds
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
Odstawiłem auto do ASO ale ich koszty są tak wysokie że ubezpieczyciel nie zapłacił by nigdy takich pieniędzy. Autko naprawi mi jeden warsztat na zamiennikach, na szukanie części z rozbiktów nie mam za bardzo czasu ...
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
Witam, Jak się mają zamienniki takie jak: reflektory,klapa przednia i tylna, zderzaki, do części oryginalnych. Po tym jak jeden baran wjechał we mnie, mam to wszystko do wymiany, czy szpary będą większe niż na oryginałach.? Czy zamienniki naprawdę sa takie beznadziejene?.Pewnie autko starci trochę na wyglądzie??
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
Witam, W tym miesiącu planuję wymienić rozrząd w swojej niuni, zdecydowałem że oddam auto do ASO. Jakie pozytywne skutki ma wymiana rozrządu w aucie? będzie mniej paliło?? będzie miało lepsze przyspieszenie?? Proszę o wyrozumiałość nie jestem mechanikiem, nie znam się dobrze na silnikach...
-
[B5 AFN] Opony 195/60R15
Witam, Nie jestem specem od opon mam takie pytanie, chcę kupić oponki 195/60R15, ale widzę że takich oponek nie ma w ogumieniu opcjonalnym zalecanym przez producenta są za to 205/60R15.Autko obniży się na tych oponkach o 5mm. Czy 195/60R15 mogę spokojnie zakładać do swojej niuni czy są jakieś przeciwskazania??
-
Gdzie kupić w WAWIE oliwe Motul 8100 x-cess
Witam, CZy kotoś wie gdzie w warszawie można kupić ten olej Motul 8100 x-cess. Wiem że można kupić w Krakowie w Komart S.C. Ul. Lasówka 12 30-718 Kraków,
-
Zaśniedziałe klemy
kolega nuti pisząc "Odkręć mase" miał na myśli odłączenie jednego bieguna akumulatora ??? Słyszałem, że jak się odpina akumulator to trzeba sobie źródło prądu drugie przygotować i je podpiąć "równolegle" takżeby nie pozbawiać całkowicie zasilnia układów elektrycznych i elektronik, bo póżniej ona wariuje??? prawda to czy nie??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, W tym tygodniu planuję zakpić AVANTA 1.9 TDI, Tomek z Warszawy