-
[ALL B7] Szybkie pytanko i prośba o szybką odpowiedz 245 35 R19 !!! Ważne
Znalazłem link z forum: użytkownika: Raffi A4 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_audi_a4_18_t_a_na_stronie_2_fotki_po_obnizeniu-t23192.0.html Stoi na 235/35 R19 w lato więc 245 zamiast 235 większej różnicy nie zrobi co? proszę o wasze zdanie?
-
[ALL B7] A4 2.0 TDI 140 z 2007r. avant
http://img11.imageshack.us/img11/1910/dsc00446ia.jpg http://img714.imageshack.us/img714/7058/dsc00442sx.jpg
-
[ALL B7] A4 2.0 TDI 140 z 2007r. avant
czarna z chromowanymi relingami , pakiet biznes [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 00:12_________________________________________________http://img718.imageshack.us/img718/5997/dsc00447n.jpg[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 00:17_________________________________________________http://img707.imageshack.us/img707/625/dsc00441mh.jpg
-
[ALL B7] Szybkie pytanko i prośba o szybką odpowiedz 245 35 R19 !!! Ważne
hmm na 200 Euro to ja planuje zjechać heh mam nadzieje ze za minimum 2000 pln później w razie czego je sprzedam Ale wracając do tematu to 19 jeszcze jeszcze ale 245 to jest za duża laga chyba na przód by musiały być węższe moim zdaniem a waszym?
-
[ALL B7] Szybkie pytanko i prośba o szybką odpowiedz 245 35 R19 !!! Ważne
tego to ja niestety nie wiem i raczej się nie dowiem;/hmm za wzór taki jak ten http://allegro.pl/item949153720_oryginal_audi_a8_a6_a4_19_c.html bo te co mam kupić to są z S6 ile bym mógł sobie cenić bo to podobny wzór???? jeśli by nie pasowały?
-
[ALL B7] Szybkie pytanko i prośba o szybką odpowiedz 245 35 R19 !!! Ważne
Witam muszę szybko zdecydować czy kupić felgi 245 35 ZR 19 93 Y (wraz z oponkami) do A4 avant 2007 B7? obecnie mam oponki 205 16cali wysokości teraz nie pamiętam;/ 200 euro z oponami chyba od A8 z Holandii na 1,5 maks 2 sezony ale pytanko czy wejdą???????? Do admina/moderatora: Soki jeśli temat się powtórzył ale szukając nic nie znalazłem w tym temacie. Z góry przepraszam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jak w opisie takie ładne czarne w avancie sprowadzone pół roku temu. Więcej napisze jak utworze własną stronkę na tym forum. [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]
sejwer87
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta