Treść opublikowana przez kongar
-
[ALL B7] Problem z domykaniem klapy bagażnika(sedan)
Witam. Mam problem z zamkiem w bagażniku. Bagażnik poprostu sie nie zamyka. Przy próbie zamknięcia bagażnik odbija i rygiel nie zaskakuje. Czasami udaje sie zamknąć ale trzeba użyc do tego wiekszej siły, a komputer pokazuje, ze bagażnik jest otwarty. Czy to może być problem mrozu? Sprawdzałem "na oko" i zamek wydaje sie być suchy. Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam Konrad
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mógłbym prosić kogoś kto będzie o 17 o jakiś numer kontaktowy gdybym miał problem ze znalezieniem was Dzisiaj dożynki więc ruch w alejach będzie nielichy.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Trudno, może kiedyś ktoś inny bedzie miał vag. Narazie chce sie spotkać i pokazać, ze istenieje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pytanie do kolegi Piotra, o której mniej więcej mam szukać białego audi na alejach?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A miałby ktoś VAGa zeby podpiąc?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam. Panowie szykujecie w ten weekend jakis spot? Pozdrawiam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Raczej wizual. Motor to 2.0 benzyna bez turba więc za wiele sie nie wykombinuje. Myślełem o RNS-E, tempomacie i pełnym fisie. Auto źle nie wygląda. W środku pełny s-line bez czarnej podsufitki, ale za to jest pełna skóra z Recaro i powiem wam, ze to robi robote :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jeżeli będziecie oglądać gdzieś mecz to chętnie podjade po meczu bo jutro wyjezdzam i niestety nie bede mial czasu.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam. Jestem Konrad i jestem nowy na tym forum i odrazu wszystkich pozdrawiam Jestem szczęśliwym "posiadaczem" A4 B7. Chciałbym z tatą nieco pokombinować przy aucie i moje pytanie do was: Wiem, ze spotykacie sie dzisiaj o 20 na alejach, ale ja prawdopodobnie wyrobie sie na około 21-22. Będziecie jeszcze gdzieś dostępni żeby podjechać autkiem i czy doradzicie mi pare rzeczy?
-
[ALL B7] Instrukcja obsługi
Witam. Gdzie najlepiej zdobyć instrukcje obsługi w języku polskim? Pytam się ponieważ w serwisie zaproponowano mi cenę 250 zł. Pozdrawiam Konrad
-
[ALL B7] Wymiana bateri w pilocie.
Jest ktoś z częstochowy kto ewentualnie mógłby mi w tym pomoc? [mod]Zapytaj o to w wątku spotowym z Twojego regionu wtedy szybciej dostaniesz odpowiedź[/mod]
-
[ALL B7] Wymiana bateri w pilocie.
Witam. Wymieniłem baterie w pilocie i po wymianie pilot nie działa. Znalazłem na forum wiele tematów związanych z kodowaniem pilota ale większość była o B5. Moje pytanie, jak zakodować pilota? nie wiem czy to istotne ale w dźwigni od wycieraczek nie mam guzików od komputera, a w niemieckiej instrukcji coś o niej wspominali. Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam Kongar
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich . Niedługo mam nadzieje stanę się szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Audi a4 B7 :>