Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kongar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kongar

  1. Witam. Mam problem z zamkiem w bagażniku. Bagażnik poprostu sie nie zamyka. Przy próbie zamknięcia bagażnik odbija i rygiel nie zaskakuje. Czasami udaje sie zamknąć ale trzeba użyc do tego wiekszej siły, a komputer pokazuje, ze bagażnik jest otwarty. Czy to może być problem mrozu? Sprawdzałem "na oko" i zamek wydaje sie być suchy. Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam Konrad
  2. Mógłbym prosić kogoś kto będzie o 17 o jakiś numer kontaktowy gdybym miał problem ze znalezieniem was Dzisiaj dożynki więc ruch w alejach będzie nielichy.
  3. Trudno, może kiedyś ktoś inny bedzie miał vag. Narazie chce sie spotkać i pokazać, ze istenieje
  4. Pytanie do kolegi Piotra, o której mniej więcej mam szukać białego audi na alejach?
  5. A miałby ktoś VAGa zeby podpiąc?
  6. Witam. Panowie szykujecie w ten weekend jakis spot? Pozdrawiam
  7. Raczej wizual. Motor to 2.0 benzyna bez turba więc za wiele sie nie wykombinuje. Myślełem o RNS-E, tempomacie i pełnym fisie. Auto źle nie wygląda. W środku pełny s-line bez czarnej podsufitki, ale za to jest pełna skóra z Recaro i powiem wam, ze to robi robote :>
  8. Jeżeli będziecie oglądać gdzieś mecz to chętnie podjade po meczu bo jutro wyjezdzam i niestety nie bede mial czasu.
  9. Witam. Jestem Konrad i jestem nowy na tym forum i odrazu wszystkich pozdrawiam Jestem szczęśliwym "posiadaczem" A4 B7. Chciałbym z tatą nieco pokombinować przy aucie i moje pytanie do was: Wiem, ze spotykacie sie dzisiaj o 20 na alejach, ale ja prawdopodobnie wyrobie sie na około 21-22. Będziecie jeszcze gdzieś dostępni żeby podjechać autkiem i czy doradzicie mi pare rzeczy?
  10. Witam. Gdzie najlepiej zdobyć instrukcje obsługi w języku polskim? Pytam się ponieważ w serwisie zaproponowano mi cenę 250 zł. Pozdrawiam Konrad
  11. Jest ktoś z częstochowy kto ewentualnie mógłby mi w tym pomoc? [mod]Zapytaj o to w wątku spotowym z Twojego regionu wtedy szybciej dostaniesz odpowiedź[/mod]
  12. Witam. Wymieniłem baterie w pilocie i po wymianie pilot nie działa. Znalazłem na forum wiele tematów związanych z kodowaniem pilota ale większość była o B5. Moje pytanie, jak zakodować pilota? nie wiem czy to istotne ale w dźwigni od wycieraczek nie mam guzików od komputera, a w niemieckiej instrukcji coś o niej wspominali. Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam Kongar
  13. Witam wszystkich . Niedługo mam nadzieje stanę się szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Audi a4 B7 :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.