No właśnie. Nie napisałem, że stało się to w czasie silnego deszczu. Nie pomyślałem, że to istotne
Czy po przetkaniu odpływów i ewentualnym uszczelnieniu obudowy sterownika, czujnik położenia pedału gazu będzie do wymiany czy niekoniecznie. Można go jakoś sprawdzić ?
Czy mógłbym się dowiedzieć jakie było rozwiązanie problemu bo dziś przytrafiło mi się dokładnie to samo
Po podpięciu komputer pokazał sporadyczny błąd czujnika położenia pedału gazu - niezrozumiały sygnał. Błąd został usunięty i samochodzik śmiga aż miło. Jak myślicie czy czujnik położenia pedału gazu do wymiany ?
Jestem świeżym użytkownikiem audi a4 avant 1.9 tdi z 2003 roku. Moc 100KM podciągnięta do ok 130KM. Zaczynam zabawę z tym samochodem. Pozdrawiam wszystkich.