Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek340

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek340

  1. dziekuje kolego, kazdy trop jest dobry. Autko teraz stoi trzeci dzien w garazu, wiec mysle, ze by to podeschlo, ale niestety dalej nie pali.pozdrawiam
  2. Witam kolegow posiadam audi a4 1.6 1995. problem zaczął się kilka miesięcy temu, mianowicie- zazwyczaj rano,po deszczowej nocy, na zimnym silniku przez pierwsze 5 min jazdy strasznie szarpało autem. Wybrałem się z tym do mechanika, on stwierdził, że to prawdopodobnie świece, albo kable, więc wymienił obie rzeczy. Problem zniknął na tydzień, wybrałem się na wakacje, autko stalo 3 dni, deszcz też padał 3 dni . Po tym czasie autko wogóle już nie odpaliło. Akumultor ok, rozrusznik kręci, ale nieodpala, ciągałem się teżz kolegą na lince, ale nie pomogło. Mechanik w łebie skasował mnie 300zł za żekomą wymiadę czujnika halla. Znowu przez okolo tydzien wszystko działało, aż do momętu gdy autko stało 2 dni na deszczu. Mam wrażenie, że cos tam zamaka, zostawilłem autko z otwartą klapą na słoneczku i weczorm odpalił. Cóż z tego, dziś znowu padao a ja nie mogę odpalić autka. Problem z odpalaniem zaczoł się po inerencji mojego mechanika, czy wykonał swoją prace dobrze? może cos z tymi swiecami albo kablami.Pomocy świeceNGK24[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 17:34_________________________________________________hej, dziekuje wszystkim za wyczerpujace podpowiedzi
  3. Witam wszystkich szczesliwych wlascicieli Audi A4 Mam na imie Jarek, jestem wlascicielem A4 od 6 miesiecy. pozdrawiam [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.