Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamuz20

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamuz20

  1. moze ta strona ci cos pomoze http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/dolkab.htm
  2. witam ponownie jezeli chodzi o link do zdjec porownywalem mam cos innego do anteny dochodza trzy kable chyba od gps telefonu i radia i nie wiem czy to jest wzmacniacz.
  3. wielkie dzieki koledzy sory za duze litery (nie zwrocilem uwagi na to) bede musial sie udac do sklepu po zestaw naprawczy jesli cos to da
  4. WITAM MAM PYTANKO ODNOSNIE PEDALU SPRZEGLA MIANOWICIE KIEDY DOTKNE GO LEKKO NOGA ZACZYNA W PADAC W PODLOGE, ALE JESLI NORMALNE SIE GO UZYWA PODCZAS ZMIANY BIEGOW WSZYSTKO JEST W PORZADKU. MOZE JEST TO NORMALNE ZJAWISKO? ALE TEGO NIE WIEM I TEMU PROSZE O JAKIES WYTYCZNE POZDRAWIAM ADAM przepisz ten tekst normalnie, zastosuj drugi punkt z regulaminu inaczej wędruje do kosza temat
  5. witam ponownie wlasnie zajzalem pod lampke jest tam cos ale do tego podlaczone sa trzy kable nie wiem co to za ustrojstwo.
  6. witam mam pytanko jak jest poprowadzony kabel antenowy w avant i gdzie znajduje sie ten wzmacniacz antenowy, bo mi vag wyswietla przerwany kabel antenowy. z gory dziekuje za odpowiedz :oklaski:
  7. witam czyli nie jestem sam jesli u ciebie jest to samo.nigby głupi czujnik a doprowadza mnie do szału. wlasnie jestem w trakcie szukania dobrego elektryka ktory mi to naprawi. :th: jak bede cos wiedzial to dam tobie znac. pozdrawiam
  8. ja mam tapicerke granatowa,ale kierownice tez mam czarna
  9. witam !!!!!!!!! mam problem z czujnikiem temp zewnetrznej.wymienilem czujnik na nowy ale nie pomoglo caly czas temp.na zewnatrz to 75,5 st. juz nie wiem co robic.pomocy
  10. Witam na imie mam Adam jestem posiadaczem audi a4 avant z ktorego średnio jestem zadowolony aczkolwiek nie narzekam pozdrawiam wszystkich audimaniakow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.