Treść opublikowana przez adamuz20
-
Prawie nie widoczne informacje rds na FIS
moze ta strona ci cos pomoze http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/dolkab.htm
-
kabel antenowy
witam ponownie jezeli chodzi o link do zdjec porownywalem mam cos innego do anteny dochodza trzy kable chyba od gps telefonu i radia i nie wiem czy to jest wzmacniacz.
-
OPADAJACY PEDAL SPRZEGLA
wielkie dzieki koledzy sory za duze litery (nie zwrocilem uwagi na to) bede musial sie udac do sklepu po zestaw naprawczy jesli cos to da
-
OPADAJACY PEDAL SPRZEGLA
WITAM MAM PYTANKO ODNOSNIE PEDALU SPRZEGLA MIANOWICIE KIEDY DOTKNE GO LEKKO NOGA ZACZYNA W PADAC W PODLOGE, ALE JESLI NORMALNE SIE GO UZYWA PODCZAS ZMIANY BIEGOW WSZYSTKO JEST W PORZADKU. MOZE JEST TO NORMALNE ZJAWISKO? ALE TEGO NIE WIEM I TEMU PROSZE O JAKIES WYTYCZNE POZDRAWIAM ADAM przepisz ten tekst normalnie, zastosuj drugi punkt z regulaminu inaczej wędruje do kosza temat
-
kabel antenowy
witam ponownie wlasnie zajzalem pod lampke jest tam cos ale do tego podlaczone sa trzy kable nie wiem co to za ustrojstwo.
-
kabel antenowy
witam mam pytanko jak jest poprowadzony kabel antenowy w avant i gdzie znajduje sie ten wzmacniacz antenowy, bo mi vag wyswietla przerwany kabel antenowy. z gory dziekuje za odpowiedz :oklaski:
-
problem z czujnikiem temp. zenetrznej
witam czyli nie jestem sam jesli u ciebie jest to samo.nigby głupi czujnik a doprowadza mnie do szału. wlasnie jestem w trakcie szukania dobrego elektryka ktory mi to naprawi. :th: jak bede cos wiedzial to dam tobie znac. pozdrawiam
-
Pytanie o kolor poduszki kierowcy w B5.
ja mam tapicerke granatowa,ale kierownice tez mam czarna
-
problem z czujnikiem temp. zenetrznej
witam !!!!!!!!! mam problem z czujnikiem temp zewnetrznej.wymienilem czujnik na nowy ale nie pomoglo caly czas temp.na zewnatrz to 75,5 st. juz nie wiem co robic.pomocy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na imie mam Adam jestem posiadaczem audi a4 avant z ktorego średnio jestem zadowolony aczkolwiek nie narzekam pozdrawiam wszystkich audimaniakow