Treść opublikowana przez Rob1st
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ciepły miał kupować, ale nic się nie chwalił
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
to Ty się jeszcze uczysz :doh1:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
mnie też ktoś wprowadzil w błąd coś mi się wydaje, że KCH się tam pojawi
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Chrzanów to nie śląsk
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
jutro mam siłkę, co wy teraz spoty we wtorki???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
myśle ze w Zatorze niebawem coś tam mało starych znajomych, no chyba, że myślisz o Chrzanowskim Zatorze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam Galicję- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
i ja i ja żonka dziękuje za pozdrowienia- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
cześć Cuberku, kiedy pijemy? Sława pyta- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ciepły dawaj te namiary na sample- Nowicjusz - wątek powitalny
witam i pozdrawiam :gwizdanie: - SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"