Treść opublikowana przez czeski
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
jak dla mnie to jest jeszcze rano :gwizdanie:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
też prawda
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja auto sam naprawiam jedyne to się elektroniki nie chwytam bo to nie moja dziedzina
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
a co się zepsuło :gwizdanie:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no to w poniedziałek się pochwalisz :gwizdanie: zobaczymy ocenimy i się zobaczy [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 20:29_________________________________________________ale masz dywaniki z logo klubu ??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no dobra ale ilu by było chętnych na takie dywaniki ? no i czy znajdzie się firma która zrobi to za dobre pieniądze w dobrej jakości bo 180 zł za komplet to troszkę dużo :gwizdanie:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
dla mnie bomba no i ta godzina jakaś taka normalna [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 13:22_________________________________________________orientuje się może ktoś na temat klubowych dywaników do samochodu ?? bo pamiętam ze kiedyś był taki pomysł
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no witam w końcu mnie podpięli do świata :> w poniedziałek jednak będę na spocie
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ale kurde ja miałem to samo dojechałem nic nie szurało a jak chciałem wycofać bardzo POWOLI to właśnie było "ale urwał" i tylko na śrubach został już 3 razy
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
dzieki panowie za spota i już nie dam się skusić bo już całkiem sprzęgło mi się skończy
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
panowie ma ktoś rurkę , odmę do silnika 1.8T AEB ?? pilnie ale to nie dla mnie tylko dla Łagi
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no dobrze powiedziane '' dolatywałem ''
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
kurde ciepły nikt nie zrobił mi fotki jak cię wziąłem na końcu
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja dzisiaj niestety w pracy więc uważajcie na swoje masy w niuniach bo dzisiaj nie będzie miał kto naprawić :gwizdanie:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Polecam się na przyszłość oczywiście dzięki za rameczki
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ok biorę
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
dzisiaj to i ja się dotoczę a będzie miał dzisiaj ktoś ramki ??
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
wymieniłem czujnik skasowałem błędy i autko hula jak nowe ... jednym słowem zdrowy ADR a jaki założyłeś czujnik ori czy jakiś zamiennik ? Bo ja kupiłem BOSCH za 160 zł
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
oczywiście rameczki to obowiązkowo muszę wymienić więc biorę na 100%
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
sorki że tylko wpadłem tak przejazdem ale obiecuję że następnym razem będę dłużej
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no moje cudeńko wyleczone byłem dzisiaj klime nabić to mi gostek się od razu wpiął i jest ok
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no właśnie ja jestem za tym żeby zorganizować rameczki :> chętnie wymienię
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ta tylko prawdopodobnie mnie nie będzie no chyba że uda mi się po 20 zajechać ale na 100% będę się starał
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ok będę wdzięczny a będę na pewno
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
założyłem nowy faktycznie pomogło ale to jeszcze nie jest to pewnie jeszcze przez błędy no ale myślę że jak się podepnę to już będzie zdrowy tylko ostatnio coś nie mam szczęścia do VAG-a