Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czeski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czeski

  1. 1.8 t mają 4 pojedyncze cewki a ja mam jedną podwójną natomiast A3 1.8 125 mają całkiem inną cewkę ale też nie podejdzie
  2. panowie mam ten sam problem cewka świeci i auto pracuje nierówno . Kupiłem na szrocie używkę ale po miesiącu było to samo szukałem w sklepach i znalazłem : HUCO za 700zł BOSCH za 1040 zł a ori 1300zł i pytanie czy ktoś zna tą tańszą cewkę bo na ori to nie mam kasy
  3. witojcie potrzebuję sprawdzić cewkę w mojej zielonej więc pytanie kto ma 1.8 125 ADR ??
  4. ja mam 271 000 km nic nie robione jeżdżony na oleju mobil 10w-40 wymiana co 10 tyś i od wymiany do wymiany poziom oleju utrzymuje się w normie nigdy nie spadł poniżej min czyli bierze jakieś 100-150ml ale to dlatego że jest zgazowany :gwizdanie:
  5. nie ma co się stresować nowyxxx na pewno się zjawi na spocie w poniedziałek i wszystko się wyjaśni :gwizdanie: ja będę jak jeszcze będę miał auto no bo dla zainteresowanych sprzedaję autko ;( a no i mam do zaoferowania system hamulcowy ATE zaciski+tarcze+klocki 288mm wiadome jakie polecam
  6. ja jestem usprawiedliwiony bo byłem w pracy :gwizdanie: no ale za tydzień będę
  7. a ten sklep nazywa się AUTO BOSS i jest obok ronda solidarności w Trzebini ??
  8. ok mamy rozumieć że w najbliższy poniedziałek spotykamy się pod galerią o 18.00 tak ??
  9. no w poniedziałek ja na pewno będę
  10. no to super a tak po za nami to kto się jeszcze wybiera ??
  11. ja będę i możliwe że kolega paskiem wpadnie oczywiście jeżeli go przyjmiecie :gwizdanie: a no i wicio weź kabelek będziemy paska ważyć jeżeli to nie problem
  12. witam wszystkich tu zgromadzonych tylko coś mało wiary
  13. kto jutro będzie ?? i o której się spotykamy ??
  14. Grill na masce jest na zaczepach od tylu
  15. ja się piszę na niedzielę jakby co to mogę kogoś zabrać :gwizdanie:
  16. ok więc co jest już coś ustalone codo godziny czy za tydzień będzie oficjalna wersja podana ?? a może ankieta rozwiąże problem
  17. no to spotkajcie się wcześniej ostatnio była mowa o spotach o 18
  18. jak coś ciekawego to dajcie cynk to też się wybiorę
  19. to co jeśli wszystkim pasuję to o 18.30 ?? pod galerią
  20. ja myślę zeby i tak się spotkać pod galerią no i jesli ktoś przyjedzie i będzie chętny to jeleń bo jeśli od razu pojedziemy na jeleń to pewnie tylko połowa będzie bo nie popatrzą i będą pod galerią a reszta na jeleniu
  21. ja słyszałem że od soboty poprawa
  22. Ciepły to ja też poproszę
  23. ta może i dużo samochodów ale za dużo się nie działo :gwizdanie: po za tym musimy jakoś ludzi zachęcać jakoś się reklamować a nie ukrywać
  24. Ciepłego nie ma to nie ma kto pisać a reszta ma wyjebane :disgust:
  25. panowie to spotykamy się pod galerią max jak będzie padać to na podziemnym o 19 ja zawszę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.