Treść opublikowana przez czeski
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
dobra zobaczymy ja i tak długo nie będę bo na nockę do roboty- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
to jak robimy dzisiaj spocik ? i czy będzie kabelek żeby mnie naprawić :gwizdanie:- [B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
tak jechałem do pracy ok 38 km a jak wracałem to wpiąłem i nie było różnicy oprócz tego szepnięcia przy wciśnięciu gazu . Przepływkę czyściłem ale to też nie pomogło kolega poradził żebym wyczyścił czujnik halla ale niestety był czysty ale podobno to jest przyczyną zamówiłem nowy boscha i zobaczymy w pon- [B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
wypiąłem ale nic nie świeciło a silnik szarpał jak dodałem gwałtownie gazu- [B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
to znaczy że mam dopiąć wtyczkę i spróbować tak jeździć ?- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
to mogę liczyć na pomoc w poniedziałek- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja jestem za ,a co do podpiecia to musze błedy zczytać bo nie da sie jechać . Czytałem ze to moze byc czujnik halla- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
to i tak 10 min dłużej- [B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
witam mam ten sam problem do 4 tyś jako tako idzie a potem to mam ochotę go pchnąć szukałem przyczyny w wydechu myślałem że się przytkał ale to nie było to a jeśli to nie czujnik halla tylko sonda ? jest taka opcja ?- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
witaj [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 19:22_________________________________________________a a może podjechał byś do nas z kabelkiem na spota :> tylko jeszcze jakiś laptopik by był potrzebny bo u mnie bateria padnięta max 30 min trzyma ,a jak nie to udostępnisz- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
więc jest opcja żebym się u ciebie podpiął ?- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ma ktoś w Chrzanowie VAG-a oprócz murzyna ?- Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
1.8 ADR 97r. 256 000 km w tym 36 000 km na gazie i bierze 200ml na 10 tyś olej mobil 10W40- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
witam no i ja też już jestem- Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich posiadaczy - SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"