Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czeski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czeski

  1. dobra zobaczymy ja i tak długo nie będę bo na nockę do roboty
  2. to jak robimy dzisiaj spocik ? i czy będzie kabelek żeby mnie naprawić :gwizdanie:
  3. tak jechałem do pracy ok 38 km a jak wracałem to wpiąłem i nie było różnicy oprócz tego szepnięcia przy wciśnięciu gazu . Przepływkę czyściłem ale to też nie pomogło kolega poradził żebym wyczyścił czujnik halla ale niestety był czysty ale podobno to jest przyczyną zamówiłem nowy boscha i zobaczymy w pon
  4. wypiąłem ale nic nie świeciło a silnik szarpał jak dodałem gwałtownie gazu
  5. to znaczy że mam dopiąć wtyczkę i spróbować tak jeździć ?
  6. to mogę liczyć na pomoc w poniedziałek
  7. ja jestem za ,a co do podpiecia to musze błedy zczytać bo nie da sie jechać . Czytałem ze to moze byc czujnik halla
  8. to i tak 10 min dłużej
  9. witam mam ten sam problem do 4 tyś jako tako idzie a potem to mam ochotę go pchnąć szukałem przyczyny w wydechu myślałem że się przytkał ale to nie było to a jeśli to nie czujnik halla tylko sonda ? jest taka opcja ?
  10. witaj [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 19:22_________________________________________________a a może podjechał byś do nas z kabelkiem na spota :> tylko jeszcze jakiś laptopik by był potrzebny bo u mnie bateria padnięta max 30 min trzyma ,a jak nie to udostępnisz
  11. więc jest opcja żebym się u ciebie podpiął ?
  12. ma ktoś w Chrzanowie VAG-a oprócz murzyna ?
  13. 1.8 ADR 97r. 256 000 km w tym 36 000 km na gazie i bierze 200ml na 10 tyś olej mobil 10W40
  14. witam no i ja też już jestem
  15. witam wszystkich posiadaczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.