Kabaret

O Kabaret

Osiągnięcia Kabaret

Reputacja

1. dziwne jest to, że jak popuszczam sprzęgło na wciśniętym hamulcu (jak bym chciał zadusić silnik) to obroty spadają na 800 i się utrzymują, tylko dodam gaz obroty wracają na 1200
  2. czujnik temperatury wymienion, w samochodzie nie ma lpg bo jestem jego przeciwnikiem
  3. jak możesz to prześlij na pw foto twojej anteny, mam w garażu jeden komplet (bat + podstawa montowana w dachu)
  4. obawiam się, że napinacz sprawdzisz tylko elektronicznie podłączając przez Vag, a sensor po detonacji poduszek nadaje się do dalszego użytku tylko musi byc zresetowany u elektronika, z tego co się orientuje to z vaga tego nie zrobisz.
  5. Mam mały problem autko mam od 3 lat i nigdy nie było problemu niestety od jakiegoś czasu mam problem z obrotami, po odpaleniu i w trakcie jazdy wolne obroty silnika to 1200, po podpięciu vaga nie wykazało żadnych błędów, idąc dalej sprawdziłem wszystkie przewody podciśnienia i nic się nie zmieniło, następnie wyczyściłem przepustnicę dokonałem adaptacji i nadal bez zmian. Dodam, że od chwili gdy pojawiły się problemy z obrotami to przy odpalaniu od czasu do czasu silnik sobie strzeli. Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc bo brak mi już pomysłu co to może być. Dodam tylko że nie ma falowania obrotów.
  6. :> witam wszystkich klubowiczów, mam naimie Marcin jestem z Poznania jeżdże od 3 lat A4 B5 2,6. Dla wszystkich klubowiczów przesyłam pozdrowienia.