Treść opublikowana przez ostrysg
-
Montaż tempomatu A4 B5
Dzieki, a czy byla tam biala kosyka czy podpinales sie do kilku.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Hej Czy do a4 2000 silnik Avg mozna dolozyc tempomat? Pytam bo w auto data pokazuje ze jest czujnik polozenia gazu I throttle position swich, a np. W passacie avg jest czujnik polozenia gazu I transmission kick down swich, rowniez a4 AJM nie ma tego throttle swich. Zastanawiam sie czy nie bedzie problemu.... Dzieki za pomoc
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
cze, pytanie odnosnie kodowania kierownicy. gdzie mozna sprawdzic kod kierownicy przed dolozeniem tempomatu? dzieki
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
znalazlem kabel klon hexa za 400zl.... czy da sie zakodowac i uaktywnic tempomat i ewentualnie modól kier nieaktywowanym VCDSem?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
dzieki wielkie za odpoiedz. Mam jeszcze pytanie odnosnie kabla. Orginalny kosztuje 1800zl. Moze ktos moglby polecic jakis kabelek ktory komunikuje sie z autami po 04' w rozsadnej cenie...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
mam pytanie odnosnie instalacji, Jesli mam kierownice wielofunkcyjna to zalozenie tempomatu polega tylko na zamianie manetki i aktywowanie VAGIEM? nie trzeba dodawac dodatkowej wiazki kabli do tempomatu tak jak w vw? wszystko bedzie gotowe do podlaczenia? czy trzeba nowe plastiki dostosowane do manetki? a jesli nie mam kierownicy wielofunkcyjnej to montaz tempomatu jest tylko mozliwy po zamianie jej na wielofunkcyjna. czy mozna to zrobic przy zwyklej kierownicy? i ostatnie pytanie... mam vag 409 i kabelek kkl od viaken.pl z tego co sie orietuje obsluguje auta do 2004. jaki kabel i vag potrzebuje do podlaczenia sie do audi 2005? wielkie dzieki za wszelka pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdrawiam wszystkich miłośników a4 *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich