Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bienio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. I tak cieszmy sie,ze nie mieszkamy w szwajcarii lub we francji gdzie wlepiaja mandaty z zbyt mala odleglosc poprzedzajacego nas auta-taka przyjemnosc kosztuje 100jurkow :blink:ostatnio moj kumpel zarobil we francji 750 jurkow za przekroczenie predkosci o 70km/h,wiec i tak u nas nie ma tragedii
  2. Sorry za OT, ale szybko potrzebuje informacji odnośnie tego jaki olej wlać do skrzyni w mojej B5? Jak cos to powiedz jaki chcesz olej to ci w dobrych pieniadzach zalatwie.mam dostep do kazdego mozliwego oleju.
  3. to ja chetnie na taki spot na torwar kiedys podjade
  4. trzeba do klubu takie dziewczyny sprowadzic;)
  5. stary sam nie wiem w sumie:)ale pomysle nad odpowiedzia i powiem ci co sie dzialo jak sie spotkamy na zlocie:)
  6. siema starszy przyjaciele warszawskich spotow A4:)odzywam sie po latach.widze,ze ekipa sie powiekszyla-i b dobrze.w najblizszym czasie planuje wpasc na zlot wiec mam nadziej ,ze trafie na dobry wtorek:)wybieracie sie wieksza grupa na ogolnopolski zlot?
  7. mysle,ze za tydzien dam rade wpasc na spota. no ja tez juz nie pamietam kiedy bylem na zlocie,ale bylem dlugo w niemczech,wiec nie maialme mozliwosci.
  8. Siema ziomy co tam u was slychac?? :> wiedze,ze spoty nadal w tym samym miejscu o tym samym czasie
  9. miami jest kozak,a w szczegolnosci Ocean Drive w Miami Beach-konkret to w takim razie we wtorek sie stawiam,zeby naprawde mnie nie usuneli z klubu
  10. czesc koledzy.witam po 3 miesiecznej przerwie czy wtorek o 19 nadal jest terminem spotow??
  11. chlopaki mam prosbe.jutro na godzinke wpadne z kumplem z tej czarnej B5 kombi..czy moze ktos wziac VAG-a oraz G-techa?
  12. przypominam o moim polarze d*pa mnie meczy,ze chce ze mna jutro na spot jechac-najwyzej w aucie ja zamkne
  13. koledzy poszukuje czesci do mojego kolegi B5 kombi 2000-2001rok...pare prawych kompletnych drzwi oraz czarna listwe ktora biegnie nad szybami(mogla byc tez srebrna)
  14. siema koledzy :biggrin: mam pytanie gdzie jutro spot
  15. panowie doszly mnie wiesci ze ma jutro pod wieczor padac...co z tym zrobimy [ Dodano: 02-04-2007, 23:58 ] koledzy zapomniale dodac,ze juz niebawe dolaczy do nas staly bywalec spotow :biggrin: B5 2001 avant 1.9TDI PD 115ps quattro :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.