bienio

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bienio

1. I tak cieszmy sie,ze nie mieszkamy w szwajcarii lub we francji gdzie wlepiaja mandaty z zbyt mala odleglosc poprzedzajacego nas auta-taka przyjemnosc kosztuje 100jurkow :blink:ostatnio moj kumpel zarobil we francji 750 jurkow za przekroczenie predkosci o 70km/h,wiec i tak u nas nie ma tragedii
  2. Sorry za OT, ale szybko potrzebuje informacji odnośnie tego jaki olej wlać do skrzyni w mojej B5? Jak cos to powiedz jaki chcesz olej to ci w dobrych pieniadzach zalatwie.mam dostep do kazdego mozliwego oleju.
  3. to ja chetnie na taki spot na torwar kiedys podjade
  4. trzeba do klubu takie dziewczyny sprowadzic;)
  5. stary sam nie wiem w sumie:)ale pomysle nad odpowiedzia i powiem ci co sie dzialo jak sie spotkamy na zlocie:)
  6. siema starszy przyjaciele warszawskich spotow A4:)odzywam sie po latach.widze,ze ekipa sie powiekszyla-i b dobrze.w najblizszym czasie planuje wpasc na zlot wiec mam nadziej ,ze trafie na dobry wtorek:)wybieracie sie wieksza grupa na ogolnopolski zlot?
  7. mysle,ze za tydzien dam rade wpasc na spota. no ja tez juz nie pamietam kiedy bylem na zlocie,ale bylem dlugo w niemczech,wiec nie maialme mozliwosci.
  8. Siema ziomy co tam u was slychac?? :> wiedze,ze spoty nadal w tym samym miejscu o tym samym czasie
  9. miami jest kozak,a w szczegolnosci Ocean Drive w Miami Beach-konkret to w takim razie we wtorek sie stawiam,zeby naprawde mnie nie usuneli z klubu
  10. czesc koledzy.witam po 3 miesiecznej przerwie czy wtorek o 19 nadal jest terminem spotow??
  11. chlopaki mam prosbe.jutro na godzinke wpadne z kumplem z tej czarnej B5 kombi..czy moze ktos wziac VAG-a oraz G-techa?
  12. przypominam o moim polarze d*pa mnie meczy,ze chce ze mna jutro na spot jechac-najwyzej w aucie ja zamkne
  13. koledzy poszukuje czesci do mojego kolegi B5 kombi 2000-2001rok...pare prawych kompletnych drzwi oraz czarna listwe ktora biegnie nad szybami(mogla byc tez srebrna)
  14. siema koledzy :biggrin: mam pytanie gdzie jutro spot
  15. panowie doszly mnie wiesci ze ma jutro pod wieczor padac...co z tym zrobimy [ Dodano: 02-04-2007, 23:58 ] koledzy zapomniale dodac,ze juz niebawe dolaczy do nas staly bywalec spotow :biggrin: B5 2001 avant 1.9TDI PD 115ps quattro :twisted:
  16. poziu gratuluje wspanialego dolaczenia do grupy audi navigation plus 6.5'' w koncu az milo sie wsiada do twoje wnetrza :biggrin: zauwazyles moze jak wczoraj wracales do domu zwiekszona ilosc policji na ulicach
  17. lukas czemu zmiana miejscowki na spota to jest tam gdzie jest Geant
  18. czesc koledzy moi drodzy co tam u was slychac,bo bylem w gorach od 25 i jestem w plecy z newsami
  19. lukas ja to cichociemny jestem :mrgreen: dzis odpoczynek, a w sobote wuieczoram znowu czeka mnie ostry balet :twisted:
  20. ja to caly dzien na kacu jestem :mrgreen:
  21. hihi dobrze,ze przyjechal ten moj znajomy zielona B5 bo dzieki niemu padl rekord :mrgreen:
  22. przykro mi adas...sluchaj jedynie jak moge pomoc to dac ci namiar do lakiernika szewczyka.koles robi za***iście furki i ma b duze doswiadczenie w vw i audi.mieszka niedaleko M1 na radzyminskiej.tel 503077757
  23. tak czerwona :twisted: 2.0TURBO carloz sainz edition 286ps