Treść opublikowana przez bienio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to jest mapa do tej najnowszej navi dvd :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde zalozyli mi dzis barany ta kierownice od S-line ale okazalo sie ze trzeba koncowke od kabelka traby zmienic i jezdze bez klaksonu dopiero w sobote o 9 mi to moga zrobic :mad:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiedy wrzucisz foty na forum :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zebys na czwartkek mial czysciutka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek ty to lepiej uwazaj na ta swoja dupeczke,bo jak ktos za toba jedzie i co gorsza ma xenony to moze bardzo latwo oslepnac od twojego wydechu :mrgreen: a wtedy dupcia moze ucierpiec,jak gosc sie nie wyrobi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to ze jak ze jakby mial 2,0 to by musial juz pchac no patrz jak to audi schodzi z poziomu jakby to bylo B7 w sedanie to fakt zrobilbys blad :razz: no lukas gadalismy o tym wczoraj,ze ten projektant sedana b7 to musial byc jakis ostro nawalony podczas szkicowania tylu :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: mi tam ta padaka bardzo sie podoba :twisted: ono moze chcesz sie zamienic na furki :?: pozio jak on mi pokazal jak tam panienki mozna obracac to od razu pomyslalem,ze zrobilem blad,ze wzialem sedana :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe kiedy w koncu ta mape zrobia..miec navi a nie moc z niej korzystac :!: masakra ono ty masz ''troszeczke''mocniejsza fure,wiec i pod gorke 45st bys np.mnie wyprzedzil :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie planujecie foty :?: czekam na konkrety :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ladnie :mrgreen: tez sie przejde w takim razie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie ja kupil :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chlopaki znalzlem kolesia na allegro(z jakiegos kaniowa)ktory rozlowyl nasza b6 i ma takie przyciski (2)od strony kierowcy z tym plastikiem wokol za 100zl.jest w moim kolorze czarnym.stan widze ze dobry.niezla okazja,ale poczekam ile wam krzykna w czwartek [ Dodano: 15-11-2006, 00:43 ] wlasnie nie mam i bardzo mnie to denerwuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie w b6 moze byc to bardziej skomplikowane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chlopaki mam pomysl.mozemy podjechc do kolesi ktorzy montowali mi navi-oni sa profesjonalistami.rozlozyli mi cala deske w 10min.mozna do nich podjechac i sie zapytac albo poprosic zeby zrobili takie cos w jednym aucie.co wy na to :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie znam takie pojecia jak stroj wieczorowy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamoo postaram sie byc na kazdym spocie :mrgreen: co do stroju wieczorowego to ustalmy,ze wlascicieli A4 powyzej 150ps to nie obowiazuje ok :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamoo ja potrzebuje tylko 2 przyciski bez blokady.z tylu jak poziek mam za***iste korbki :mrgreen: [ Dodano: 14-11-2006, 23:28 ] no kunio my to dzis ciezka robote mielismy z tym asfaltem-sporo tracilismy na przyspieszeniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamoo powiem ci,ze to jest tez wina tego,ze slabo ruszam.musze pocwiczyc.z tym wysoka 6 to przesadziles mam w koncu tylko 172ps-cudow nie bedzie mysle,ze jak sie postaram to da rade wykrecic 7.5.co do FMIC to jest problem,ale to poziek ci powie.poziek wie jaka sytuacja u mnie z tymi przyciskami.mam tylko 2 przyciski.czarna tapicerka.powiedz mi,czy wymieniasz tez plastik wokol przyciskow :?: [ Dodano: 14-11-2006, 23:10 ] a jak panienki sie dziwia jak zapiszcze oto kilka fotek z dzisiejszego spotu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce9f87af75a8977e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee708e11e881df15.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b0f0ff45288cc8d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aaf42642a34ee321.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde ciezkie warunki byly do pomiarow.bylo troche slisko.mi wyszlo 7.8s,ale na pewno daloby rade lepiej.potem prz6jechali moi koledzy busem,ale sie scigac nie chcieli :mrgreen: [ Dodano: 14-11-2006, 23:01 ] lukas wiesz jaki ja respekt na ulicach mam dzieki tym wydechom :mrgreen: ludzie mysla,ze jakies tri-turbo siedzi pod moja maska :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde nie dzialaja te linki A3 czy A4-co za roznica
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest taka sama jak twoja :mrgreen: kobiety nie pozyczam tylko co jakis czas wypozyczam :twisted: [ Dodano: 14-11-2006, 12:20 ] prosze bardzo poziek specjalnie dla ciebie zdjecia :mrgreen: po formacie narazie mam tylko takie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8a48a558caf858a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e3dd096bc0e6946.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadne dzisd na godzinke,ale niestety A3 mamy,bo moja A4 pozyczylem koledze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chlopaki pod ktorym MM sie spotykacie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie chodzi o A3 2002 1.9tdi.tym golfem gti jezdzi straszny lamus-w ogole nie potrafi startowac i odsdaje kolko swojemu koeldze.nie mam cos sie z poziem scigac bo wiadomo,ze dostane ostre baty :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mialem przyjechac-koledzy mnie meczyli,ale ja na balecie bylem i nie moglem.o ok 1 mialem pojechac,bo czesc byla na spalarni ale jednak juz nie mialem sil.scigaliscie sie :?: szalal moj kumpel czarna A3 :?: :mrgreen: [ Dodano: 11-11-2006, 03:30 ] wiecie wlasnie wracalem z centrum i trafilem na swiatlach na czarnego lexusa IS w benzynie-czyli musial to byc IS250.powiem wam,ze szlismy rowno do ok 200 na prostym odcinku pulawskiej w strone piaseczna.bylem w lekkim szoku,bo on ma jednak 208ps.chcialem zagadac do goscia,ale niestety zwial mi w baletowa.