Treść opublikowana przez bienio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyobrazam sobie :mrgreen: zbieram sie na ten spot wtorkowy od kilku tygodni,ale zawsze cos mi wypada.14 na bank przyjade,bo jeszcze na takim spocie audi nie bylem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najwyzej 14 na spocie dam komus odpowiedzialnemu za te polary kase,bo nie wiem za bardzo jak inaczejto zrobic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no sluchaj wlasnie nie wyswietla mi strony..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdzie je mozna zobaczyc?gdzie kase przeslac?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chlopaki a co z tymi polarami klubowymi :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co chlopaki planujecie we wtorek??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety teraz juz tak sie porobilo,ze policja przyjezdza ok 23 i musimy sie przenosic pod maca w wilanowie i czekac ok godzine,zeby znow moc wariowac :twisted: po prostu za duzo ludzi tam sie juz zjezdza-jak jezdzilem tam rok temu to bywalo moze max 20 furek,a teraz czasami jest grubo ponad 100
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dzis wpada na zlot scigantow na wal zawadowski :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
probuje wyslac wykres z hamowni ale jakos mam z tym problemy :???: [ Dodano: 14-10-2006, 14:19 ] :mrgreen: [ Dodano: 14-10-2006, 14:22 ] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ff7475c3b97e0d9.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sluchajcie powiem wam szczerze,ze ta 106 wczoraj mnie zniszczyla :mrgreen: koledzy mnie dwa razy wkrecili-widocznie chciali mi zepsuc humor okazalo sie,ze ma 140ps a waga tylko ok 800kg...wiec z czym ja mialem sie scigac.gosc robi 13.5 na 400m nastepna porazka to byl MG 2.5 V6 190ps-a koledzy mnie namawiali,bo pow ze ma 150 :mrgreen: wkrecili mnie rozno :mrgreen: poziek a bylem na poczatku,bo bralem sie z A6 avant 2.5tdi :?: jak w ogole wrazenia :?: [ Dodano: 13-10-2006, 17:23 ] inna kwestias jest to,ze jakos wczoraj w ogole nie szly mi starty problemy ze skupieniem-mam nadzieje,ze za tydzien bedzie lepiej,bo juz mam ustawke dobra :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja sie pochwale moim nowym kolegom,ze wczoraj wieczorem scigalem sie z kolega,ktory byl passatem B6 2.8 4motion variant 5b.:ustawilismy sie na ul.Bokserskiej.kolega nas wystartowal.do 100km/h bylem juz dlugosc przed nim,a do ok 160 ok 1.5dlugosci :mrgreen: bylem w wiekim szoku,ze moj klekot tak go zrobil :twisted:
-
Alufelgi zimą
ja jezdze w zime na 17'' i musze pow,ze bardzo dobrze sie sprawuja :mrgreen: a przy okazji jest caloroczny lansik :twisted: zwykle mycie i nie zobaczysz,ze felgi przezyly zime
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ciekawie na pewno sie pojawie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mam nadzieje,ze ja nie dostane w dupe jako nowicjusz :smile: i co wy tam wariaty robicie na tych spotach :?: wpadajcie jutro na wal,bo tam jest bardzo malo A4-ja i czasami jeszcze tylko jedna ale ogolnie jest bardzo duzo samochodow :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz mi sie podoba :twisted: i na czym dokladnie polega ten chrzest :?: :mrgreen: a ja z taloma kucykami zapraszam czwartek na wal zawadowski :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chlopaki mam takie pytanie,czy nie potrzebowalibyscie przypadkiem nowego uczestnika takich spotow :?: :mrgreen: jeszcze nigdy nie bylem na takim spocie uczestnikow A4
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
moj kumpel zalozyl u Mastersa dwa lata temu do Octavii 90ps chipa i wyszlo mu 118ps i 278Nm.w serii mial 94kuce i 216Nm.przejechal juz na programie ponad dwa lata i nie ma zadnych problemow :mrgreen: tylko zakladac i jezdzic :twisted:
-
[ALL] Lusterka chromowane in.pro
chce zalozyc cale obudowy in.pro do A4 B6.moze ktos wie,gdzie mozna takie znalezc :?: jedyne co nzlazlem to lusterka asymetryczne do straszych modeli audi. [ Dodano: 2006-10-10, 22:06 ] dzieki chlopaki,ale neistety nie maja calkowitych lusterek-jak juz to nakladki chromowane na szczescie znalazlem dzis na allegro goscia z bydgoszczy,ktory ma takie :mrgreen:
-
roznica 205 a 225
wczesniej mialem A6 2.5tdi 155ps z 2001 i jak zalozylem o 2cm szersze opony to osiagi mi spadly o ok.04-05s do 100km/h .teraz coprawda samochod mam jeszcze mocniejszy,ale wydaje mi sie,ze przy oponach 205 a 225mm bedzie rowniez roznica w osiagach.to jednak o 2cm wieksze opory toczenia na kazdym kole. [ Dodano: 2006-10-10, 22:12 ] dla mnie wazne :smile: w kazda czwartek jezdze na wyscigi i wlasnie czesto te niby male roznice wplywaja na wygrana lub porazke :mrgreen:
-
powoli zimówki
chlopaki a powiedzcie co sadzicie o oponach Dunlop Winter Sport M3 89H?chce kupic rozmiar 205/50R17 bo nie mam innych felg.
-
roznica 205 a 225
troche mniej-zaleznie od startu miedzy 7.9 a 8.4.ostatnio scigalem sie z BMW 330d 2002 187ps i 404Nm(mierzone na hamowni)i szlismy do 180km/h rowniutko :mrgreen: a ty mierzyles przyspieszenie :?: moze masz wieksze kola i dlatego mozesz miec troszeczke gorsze :?: [ Dodano: 2006-10-09, 16:42 ] dodam jeszcze ze kolega ma w tym BMW 6 biegowego manuala,jest w sedanie i byl na takich samych kolach co ja
-
modyfikacje A4 130PD
a powiedz mi gdzie to mozna zrobic??najpierw chcialbym zrobic FMIC.nie chcialbym wiele przerabiac w samochodzie,zeby nie bylo wielkich przerobek po otworzeniu maski.czemu nie IC od 150 PD?
-
roznica 205 a 225
to mnie zalamales myslalem ze podczas zimowych wyscigow jak bedzie sucho to przyspieszenie mi troche spadnei moze jednak zejde z tymi oponami ponizej 8s do 100 :mrgreen:
-
roznica 205 a 225
a pow mi czy zmiejszenie o 2cm szerokosci opon nie wplynie na polepszenie osiagow??
-
roznica 205 a 225
latem jezdze na oponach 225/45ZR17 good year F1.mam pytanie czy jak zaloze zimowki na te felgi 205/50R17 np dunlop winter sport M3 to bedzie jakas roznica w osiagach i spalaniu?