-
[B6 AWX] Cena wymiany rozrządu w autoryzowanym serwisie Audi
Witam. a ja wymienilem rozrzad przyy 200k teraz mam 227 zaplacilem 1600 w ASO. pojechalem do mechanika i sie za glowe zlapal poza paskiemi napinaczem rozrzadu nic wiecej nie wymienili. zaplacilem nie wim za co. a inne rolki juz sie koncza.... nawet sa przekrzywione. MOWA o Serwisie INTER WELM w Bielsku. Poprostu zalamka, Nie mam juz rachunku i nie jestem w stanie tego juz zareklamowac. A moi znajommi ostrzegali mnei przed serwisem AUDI w bielsku. Jesli ktos chce miec samochod po naprawie w gorszym stanie niz ma i odchudzic znacznie portfel to polecam ten serwis
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
Problem rozwiązany. Tak jak podpowiadano mi na forum, okazało się ze winne sa przeguby wewn. ...które skończyły się. Nie można kupić zamienników. Nikt ich nie produkuje.sprawdzalem w kilku hurtowniach. Cena 700 zł/szt w ASO przy zwrocie starych. Dziekuje klubowiczom za POMOC.
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
autko rozebrane.. wstepnie wyglada to na prawy wewn przegub. wyglada na wytarty... i nawet ogranicznik w nim jest zuzyty.... zobacze co po wymianie. Tylko jeszcze musze go namierzyc. Mam tylko pytanie.. on musi byc razem z polosia? Ew... jak sie go wymienia?[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 23:40_________________________________________________Mam Pytanko. W ASO Audi przegub wewn kosztuje 700 pod warunkiem zdania starego. Ale polecaja z polosia za 2900 .... Wiec nie ma mowy o AUDI. Pytanie czy ta przegub można zdemontować z półosi? Czy jest to trudne? i gdzie najlepiej zamówić takie coś. HELP
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
No tak... to nie 125P :)aczkolwiek.... przeguby to nie koniec moich wydatków do tego Audi. Czeka mnie jeszcze wymiana pompy wysokiego ciśnienia... kończy się Multitronic... zawieszenie już zaczyna stukać...nie wspomnę o nieszczęsnej pompie oleju w silniku BLB Więc dylemat remontować czy sprzedać... choć przyznam ze do tej pory prowadziło się świetnie.
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
Poduszki już są na wykończeniu. bardzo mocno spękane a silnik już się buja sośc mocno. Dlatego wymieniam. Auto ma 237k km. [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 11:55_________________________________________________ [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 11:57_________________________________________________Zadzwoniłem dziś do ASO Audi, jeden przegub 750 zł pod warunkiem zwrotu starego.... troszkę wymiękłem.. postanowiłem rozkręcić autko na części i dokładnie sprawdzić który to przegub daje mi popalić. Powiedzcie mi.. to częsty przypadek tych autach w czy jestem szczęściarzem którego to spotkało ? Dodam że wczeniej migałem Japończykami i nigdy nie było problemów... dodam że... żadnych.
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
Jeżeli wymiana poduch nie da oczekiwanego rezultatu zabiorę się za przeguby. Mam tylko że to nie skrzynia....Napisze później jaki jest efekt.
-
[B7 BLB] Silnik 2.0 TDI BLB jak sprawdzić rodzaj pompy oleju?
Witam. Właśnie dowiedziałem że Silnik 2.0 TDI BLB jest jednym z największych bubli jakie Audi wypuściło.. Chodzi tutaj o pompę oleju i ścierające się wałki. wiem też że nie wszystkie silniki BLB mają tą wadliwą konstrukcję. Jak sprawdzić czy mój silnik jest już poprawiony? Forumowicze pisali ze 150-200 tys i silnik pada.. mój ma 237 i nie słychać nawet szumu z miski olejowej (podobno taki jest objaw). Czy ktoś już przerabiał taki temat? Pozdro Rafał
-
[B7 BLB] Wibracje podczas rozpędzania
Witam. Posiadam a4 2005 rok model 2006 multitronic 2.0 TDI. Mam taki problem.. ... przy dodawaniu gazu samochód wchodzi w wibracje na kierownicy i karoserii... Rozpędzając go np droga szybkiego ruchu 120km i skracając kierownica w lewo (łuk drogi) wibracje zanikają. Podobnie dzieje się na łuku w prawo. wibracje zaczynają być odczuwalne już prz 70km/h. Jak myślicie? co to może być? Zaczynam naprawę od wymiany poduszek pod skrzynią i silnikiem.... a jeśli to nie pomoże co dalej? Help Rafał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem posiadaczem A4.. z mnostwem problemow. Mam nadzieję że uda mi się tutaj uzyskać pomoc w naprawie mojej a4.. I oczywiście moze moje doświadczenia się komuś przydadzą ? Pozdro Rafał
rafalc
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta