-
Tunel środkowy z B7 do B5
kończę wypełnienie konsoli pod 2din. Jak skończę to coś wrzucę.
-
Tunel środkowy z B7 do B5
Witam, Przerobiłem sobie tunel w swojej B5 na 2din i wykorzystałem tunel środkowy z B6. Niestety pokryty jest on gumą co strasznie mnie irytuje Orientuje się ktoś czy podejdzie tunel z B7, który podobno jest wykonany solidnie? Pozdrawiam
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Dokładnie, pisaliśmy o szerokości maty bitumicznej i tak jak Krzysiek słusznie zauważył, miały być szerokości 100mm i 75mm. Jeśli chodzi o głębokość montażu to ja wsadziłem głośniki PowerBass L-60CX, które mają głębokość 61mm, ok. 58mm bez tej gumy z tyłu. Po maksymalnym odchudzeniu boczka (w niektórych miejscach ma chyba z niecały milimetr grubości) i po zamocowaniu w konstrukcji, która wystaje 10mm od stelażu w drzwiach - pasuje na styk.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
10 mm z dużym zapasem, 75 mm na styk
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Miękką wygodniej się manewruje. Ja zużyłem 10m taśmy dekarskiej Soudaband ale starczyło tylko na wewnętrzną stronę drzwi, także dokupiłem 10m Tytanu już szerokość 10cm i zużyłem jej ponad 3/4. ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- Ta Soudaband miała 75mm ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 19:59 ---------- Tak w ogóle to jestem właśnie po montażu głośników PowerBass L-60Cx w przednich drzwiach i jest trochę rzeźby.. Trzeba wyciąć ten uchwyt boczka pod głośnikiem i ogólnie odchudzić boczek przy głośniku. Zdecydowałem się nie wyprowadzać głośnika na zewnątrz tylko został pod oryginalną maskownicą. Drzwi wygłuszone matą bitumiczną, wzmacniacz Blaupunkt gt 470. Gra rewelacyjnie.
-
Podłączenie elektrycznych lędźwi w kubłach
Po zapłonie znalazłem w skrzynce bezpieczników
-
Podłączenie elektrycznych lędźwi w kubłach
Ok, jeszcze raz dzięki Paweł
-
Podłączenie elektrycznych lędźwi w kubłach
Czaję, to jak możesz to zobacz jaki tam bezpiecznik wsadziłeś
-
Podłączenie elektrycznych lędźwi w kubłach
będę wdzięczny a Ty masz podłączone oba na jednym bezpieczniku?
-
Podłączenie elektrycznych lędźwi w kubłach
Ma to sens. Ale i tak chciałoby się sprawdzić, czy na pewno nie mam. Na krótko raczej problem, bo mam zasilacz 1A. Pewnie z tabliczek da radę wywnioskować. Mówi to coś komuś? ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- Paweł patrzyłeś może jaki masz ten bezpiecznik?
-
Podłączenie elektrycznych lędźwi w kubłach
dzięki Paweł a jaki bezpiecznik proponujesz? i orientujesz się czy mam podgrzewane stołki patrząc na te kostki? sprzedający twierdził, że nie są podgrzewane, ale są trzy kostki. Jedna poducha, druga sterowanie lędźwiami, a trzecia?
-
Podłączenie elektrycznych lędźwi w kubłach
Wymieniam fotele ze zwykłych, bez elektryki, na kubły z elektrycznymi lędźwiami. Może mi ktoś napisać jak je podłączyć? Tu fotka kostek pod fotelem: Wystarczy pociągnąć + i - do czerwonej kostki? Jest w niej czerwono-niebieski i brązowy kabel. Dla pewności spytam, brązowy to masa tak? Gdzie dokładnie wpiąć się z plusem i na jakim bezpieczniku?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Myślę o tym samym, dobry pomysł podsunąłeś. Wytnę z boczka passata całą zabudowę głośnika i wszczepię ją do siebie. Dowiedzieć się czy się klei raczej byłoby trudno przed zakupem ale w razie gdyby się nie kleiło zawsze można to inaczej sczepić, ubytki zaszpachlować, pomalować i heja
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
No nie obejdzie się postaram się za jakiś czas coś wyrezać i jak dobrze wyjdzie to pochwalę się na forum
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
No to byłoby rozwiązanie. Polecasz jakąś szpachlę do wypełnień w przeszczepie?