Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krac

  1. Witam mam takie pytanie czy w jakimś sklepie motoryzacyjnym dostane coś podobnego do tulejki nie wiem dokładnie jak to wygląda i jak nazwać tylko mi powiedział mechanik ze to jest coś typu tulejka od czujnika abs i ona się rozwaliła przez co czujnik mi wariuje, czy wiecie morze co to jest i jak to nazwać ??
  2. Krac odpowiedział(a) na Krac temat w Audi A4 B5
    rozrusznik kreci tylko nie odpala a cykało tylko na początku parę razy
  3. Krac opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wczoraj chciałem odpalić auto i miałem małe problemu, a mianowicie najpierw coś takiego jak by akumulator był rozładowany kręcę stacyjko a on coś tam brzęczy i tak parę razy aż w końcu załapał i pojechałem. Później chciałem go drugi raz odpalić to znowu to samo brzęczał na początku tak jak by akumulator padł ale później już wszystko było ok kręcił nie brzęczał ale nie odpalał. Co to może być ?? pozdrawiam
  4. sprawdze i dam znac dzieki
  5. Witam !! Ostatnio zauważyłem straszne buczenie z tyłu auta przy predkosci 80 - 100 km/h ale jest tak głośne ze ledwo radio słychać :/ i nie mam pojęcia co to może być.
  6. Chce kopić auto i koleś mi powiedział ze klima nie jest napełniona to oznacza ze jest uszkodzona??
  7. Krac odpowiedział(a) na Krac temat w Audi A4 B5
    styłu są opony na profilu 40 a sprzodu 45
  8. Krac odpowiedział(a) na Krac temat w Audi A4 B5
    tylko to ze wstawiłem 18 felgi tak nic nie zmieniałem
  9. Krac opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam od niedawna dziwny problem jak najadę na dziurę i lekko przyhamuje załancza mi się ABS i tak się dzieje ostatnio dość często lecz nie zawsze i nie wiem co morze być przyczyna. A poza tym jeszcze co jakiś czas zapali mi się kontrolka abs i ręcznego ale po zgaszeniu i zapaleniu auta gasną.
  10. Krac opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam! Od jakiegoś czasu coś mi strasznie piszczy z tyłu zawieszenia. Dźwięk wydobywa się jakby z pomiędzy kół nigdy się z czymś takim nie spotkałem Piski często ustają ale dwa trzy dni i znowu trochę popiszczy. Posiadam napęd quattro wiec coś morze z tym związane pozdrawiam
  11. Witam Mam dziwny problem na diagnostyce VAG wykazało ze mój panel nie ma żadnego błędu a nie działa. wieje tylko ciepłe powietrze i tylko z nowiewow z przodu nie mogę przełączyć na szybę ani nic. byłem tez u innego mechanika i powiedział ze do wymiany są silniczki od sterownia klap i nagrzewnicy. Później zamieniłem panele z kolegą i u niego mój panel nie działa a u mnie jego panel również nie działał wiec ja już nie wiem co działa a co nie. Jak byście w jakiś sposób mi mogli podpowiedzieć co teraz zrobić było by fajnie albo ktoś z poznania może jest co by to ogarnął. pozdrawiam
  12. Witam ! mam takie pytanie, bo chce zakupić te oto felgi http://allegro.pl/17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-skoda-octavia-seat-vw-cc-i1455922979.html i teraz nie wiem jakie opony dobra do nich chciałbym jakieś szersze 215 lub 225 o profilu 50 lub 45 tylko nie wiem czy to wszystko będzie do siebie pasować i czy nie odbije się to na zawieszeniu a przede wszystkim żeby nie tarło o nadkola?? Wiec co proponujecie?? dzięki za pomoc pozdrawiam
  13. a jaka proponujecie żeby było w miarę ok
  14. Witam mam pytanko czy 18 calowe felgi będą pasować do audi a4 b5 1995 r chodzi o to czy nie będą ocierać o nadkole z oponko 45 lub 40?? pozdrawiam
  15. Witam mam problem bo nie wiem co to jest a sprawa wygląda następująco gdy ruszam z tyłu zaczyna się bardzo głośne walenie przy prędkości kolo 20-40 km/h i z czasem ustaje dzieje się tak co 3-4 dni a czasem nawet ustaje na kilka tygodni czekam na odp i pzdr
  16. cala instalacja ma wyglądać tak stag 300 plus wtryski : matrixy lub hana miedz 8mm ale proponowali mi rurki jakieś plastikowe czy podobnego tworzywa bo są niby lepsze reduktor: magic III
  17. Witam Chciałbym się dowiedzieć jaka instalacja będzie lepsza do mojego auta ( audi a4 b5 2.8 v6 quattro AAH) mam do wyboru Zenit i stag 300 plus pozdrawiam
  18. Witam Mam pytanko czy ta pompa wspomagania kierownicy pasuje do audi a4 b5 2.8 v6 quattro silnik AAH pozdrawiam Link poniżej http://allegro.pl/vw-passat-b5-audi-a4-pompa-wspomagania-kierownicy-i1219881450.html
  19. Witam! mam 3500 zl na instalacje gazowa ale nie wiem jaka będzie pasowała najlepiej do mojego auta (a4 b5 2.8 v6 quttro rocznik 1995 200 tys przejechane) proszę o poradę pozdrawiam
  20. Krac opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam od jakiegoś czasu zaczyna mi ciężko chodzić skrzynia biegów czasami jest tak ze bardzo ciężko wchodzą biegi a następnego dnia wchodzą już normalnie i później za jakiś czas znowu ciężko albo w czasie jazdy zaczynają ciężko wchodzić co morze być powodem takiej usterki?? pozdrawiam
  21. Krac odpowiedział(a) na Krac temat w Audi A4 B5
    ta dokladnie dzieki pozdrawiam
  22. Krac opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam niedawno zakupiłem audi a4 quattro 2.8 AAH i dowiedziałem się ze napęd quattro posiada jakiś płyn tylko nie wiem gdzie się on znajduje i jaki to jest a chce sprawdzić czy wszystko ok z nim. pozdrawiam
  23. Mam wlany czerwony płyn a to nie jest chyba ten febi 6162? Wiec jaki:)?a musze go wymieniać czy wystarczy ze doleje bo chyba czerwony to jest jednakowy składnik ??
  24. Witam mam mały problem niedawno zakupiłem audi a4 b5 i zauważyłem ze po odpaleniu samochód jak by syczy i jak kręcę kierownica w miejscu to jakby coś o coś tarło i zgrzytało (po rozgrzaniu auta już nie) myślę ze to morze być za mało płynu od wspomagania bo jest poniżej minimum ale nie wiem jaki tam był lany i teraz mam problem bo nie wiem czy można płyny mieszać czy musi być taki sam czy co mam zrobić?? pozdrawiam
  25. a jaki pasuje tam filter ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.