-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Witam Gdzie jest w A-4 rok 2005 filtr kabinowy. Pozdtwiam
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Wiam w którym miejscu jest ten filtr kabinowy. Pozdrawiam
-
Jak wymienić czujnik wysokiego ciśnienia od klimatyzacji w A4 B7?
Hej Marcin. Wymieniłem czyjnik... ale prosta sprawa...jestem szczęśliwy bo jak samemu sie zrobi to człoweikowi od razu sie lepiej robi... no i kase zaoszczedzięłm. Serdecznie dziekuje za pomoc i czas który mi poświęciłeś. Klima DZIAŁA SUPER......MOZE JUZ BYC NAWET 40 STOPNI. SUPER DZIEKI DZIEKI!!!
-
Jak wymienić czujnik wysokiego ciśnienia od klimatyzacji w A4 B7?
Hej. A jak nie mam tego Vaga ( nie wiem za bardzo o co chodzxi) i nie skasuje błedu po wymianie czujnika to klima może nie odpalić?. Wiem ze zadeje głupie pytania ...ale...Byłem w Aso Audi i policzyli mi ze wymiana czujnika 520 zł . Kurcze czujnik moge kupić za 150 i pewnie sam to zrobie jutro .... tylko znów ta kasacja błedu o której piszesz... no ale może pojade do zwykłej stacji gdzie zakładają klime to mi ten błąd skasują. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Stukanie w prawym kole ??
Witam. Ile może kosztowac taki przegub do A4 z 2005r. I jaki koszt wymiany u mechanika?. Pzdrawiam wszystkich
-
Jak wymienić czujnik wysokiego ciśnienia od klimatyzacji w A4 B7?
:> Serdecznie dziękuje jutro muszę coś podziałać. Powiedz tylko jeszcze jedno...czy przy wymianie czujnika znów trzeba będzie napełniać klimę gazem. Pozdrawiam i miłego weekendu
-
Jak wymienić czujnik wysokiego ciśnienia od klimatyzacji w A4 B7?
Witam. Też proszę o pomoc. Muszę wymienić czujnik ciśnienia kilimy w a4 z 2005 roku Diesel. Proszę o pomoc w którym miejscu jest ten czujnik patrząc od przodu samochodu (stojąc przed maską. Dziękuje za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Będzin, śląskie. Witam wszystkich. Pozdrawiam i życzę miłych dni
ryspaz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta