-
[ALL B5] Drzwi czy podejdą z innego rocznika ??
Witam mam audi A4 b5 96r muszę wymienić drzwi przednie lewe, i teraz mam pytanie czy podejdą z modelu produkowanym w a4 b5 98 r ? [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
-
Odszkodowanie za błotnik
ok na pewno nie pojadę, czyli cena z wyceny będzie mniejsza , a co z zderzakiem ??
-
Odszkodowanie za błotnik
witam koledzy mam taki problem że mój błotnik jest delikatnie pordzewiały czy to zrobi różnice w cenie wypłacenia za niego z ubezpieczalni , babka w niego mi walneła?? [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 14:02_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 15:42_________________________________________________ były na nim zrobione zaprawki i lakiernik miał mi go malować no ale baba walneła i dziura jest większa.. [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 15:52_________________________________________________ tu zrobiła zarysowania na zderzaku http://s15.postimage.org/6t1da8qp7/DSC_0077.jpg[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 15:55_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 15:57_________________________________________________co o tym sądzicie ??
-
[B5 AFN] Czy błotnik po lifcie podejdzie do auta przed liftem ??
Dzięki kolego
-
[B5 AFN] Czy błotnik po lifcie podejdzie do auta przed liftem ??
wczoraj baba fordem galaxy uderzyła w lewy bok ;( błotnik wgnieciony postała dziura, miałem go malować miał porobione zaprawki ale już nie zdążył do lakiernika , zderzak przetarty na szczęście ze plastikowy jest zderzak to niema wgniecenia oraz lampa się zaczęła ruszać przednia :wallbash:
-
[B5 AFN] Czy błotnik po lifcie podejdzie do auta przed liftem ??
tu masz racje czyli lepiej kopić oryginalny czy podróbę?? , bo i tak światła muszę wymienić będę miał trochę zabawy ale znalazłem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0;highlight=schemat+a4+b5 fajny opis koledzy a tak na ile możecie szkody ocenić??
-
[B5 AFN] Czy błotnik po lifcie podejdzie do auta przed liftem ??
Witam muszę wymienić lewy błotnik oraz światła przednie, światła chce dać http://allegro.pl/audi-a4-94-01-reflektory-lampy-lewa-prawa-kpl-i2035380397.html autko moje to 1.9 Tdi Afn 96r, to tylko bym musiał naciąć prawy błotnik by lampa weszła ?? [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 16:50_________________________________________________proszę o jeszcze wycenę szkód, przetarty zderzak, błotnik wgnieciony, lampa rusza się dzieki
-
[B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
poważnie mówisz michcio1985 ?? parę razy miałem tak jak przekroczyłem 3.5 tyś obr. to biały dym zaczynał lecieć i tak jak by tracił moc i zaraz moc wracała tak mi się zdarzyło 3 razy a teraz jak lala
-
[B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
witam masz dobry patent z tą strzykawką , dziś to wykonałem i pomogło sztanga zawiesiła mi się w pozycji górnej, na początku naciągałem powietrze tak jak pisaliście i robiła małe ruchy to popsikałem WD40 i nic... potem mię jakoś natchnęło żeby w strzyknąć powietrze i nagle słyszałem taki pstryk i sztanga zeszła na du i zaś psikałem wd40 ale jak zaciągałem powietrze to sie blokowała to zaś wstrzykiwałem tak powtórzyłem z 4 razy psikając wd 40 i przestała się blokować ku górze, na koniec popsikałem miedzianym smarem autko mi jak narazie nie wskakuje w tryb awaryjny po 2,5 tyś obrotów oraz mogę jechać szybciej a nie 110km/h chciałem jutro zakupić N75 bo byłem przekonany że to to Alle jednak się myliłem i za oszczędziłem
-
[B5 1Z] Jakie tarcze + klocki na tył?
czemu nie polecacie tarcz brembo ??
-
[B5 1Z] Problem z domykaniem szyby elektrycznej od kierowcy
obojętnie jakim silikonem ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mam na imię Robert, pozdrawiam
RobertoPROSTO
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta