-
[ALL B5] Rozrusznik nie kręci .
dziex , dorałem na śrucie rozrusznik za 100 i działa ;]
-
[ALL B5] Rozrusznik nie kręci .
Witam jak przekręcam kluczyk to światła i kontrolki gasną a rozrusznik nie kręci co to może być ??
-
[ALL B5] Wspomaganie cieknie ;(
może to być wina ,że zalałem hipolem ?? :> no bo wyła ,a w sklepie mi powiedzieli że można hipolem zalać, i ładnie pracowała ,cicho i leciutko ,tylko teraz sie rozciekła
-
[ALL B5] Wspomaganie cieknie ;(
ta osło na jest roztargana i drążek cały jest mokry w oleju
-
[ALL B5] Wspomaganie cieknie ;(
Witam ,wczoraj jak parkowałem kopertą , to trochę zmęczyłem wspomaganie ,i zaczęło rzępolić ,to dolałem oleju i chodzi ładnie , ale cieknie całe lewe przednie nadkole jest uwalone od oleju ,i z pompy też się troszkę leje ,nie wiecie co mogło sie stać??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam jestem tu raczej nowy a że jestem z Jasienicy to chętnie wybrał bym sie na spocik ale nie wiem gdzie teraz jest i na czym polegają te spoty
-
[ALL] Pedał od sprzęgła ciężko chodzi ,dlaczego??
bierze wysoko ale nie przy końcu ,to nie będe nic robił :> ja to mam dobre dzięki za pomoc
-
[ALL] Pedał od sprzęgła ciężko chodzi ,dlaczego??
znaczy to nie jest objaw zużytego sprzęgła?? bo jak sprawdzałem czy ślizga to zgasł , a na szybkim ruszaniu to kapcie zwija
-
[ALL] Pedał od sprzęgła ciężko chodzi ,dlaczego??
Witam ,mam problem ze sprzęgłem ,pedał ciężko chodzi ,dałem sie nawet przejechać znajomemu zo też ma a4 to powiedział że w porównaniu do jego to strasznie ciężko chodzi , bierze co prawda przy górze ale nie ślizga ,nie szumi nic tylko ciężko chodzi. co może być tego przyczyna ?
-
[ALL B5] Odpalił na jeden tłok.Dlaczego??
Witam jestem świeżym posiadaczem audi ,ostatnio jak ojciec jechał to mu zgasła ,jak chciał odpalić to odpaliła tylko na jeden tłok ?? silnik to 1.6 sekwencja ,u nas cały czas ostatnio pada ,może gdzieś się woda na kable dostała ?? może to wina gazu ?? ale normalnie chodzi sobie super ,teraz miała taki mały odpał ,raz też zgasła jak jechało sie długo na luzie bez gazu ale na prawdę długo ponad 1km ,dodam że mam akumulator na wykończeniu ,a słyszałem że gaz jest podgrzewany ?? co sądzicie ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ,jestem tu nowy , od niedawna posiadam audi a4 b5 1.6 sekwencja audiczke dorwałem za 7tyś z półrocznym gazem na alumkach ,jednak musiałem ją pomalować ,teraz jest wszystko gites ,tylko denerwuje mnie wysokie sprzęgło ,...
Fifara
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta