Treść opublikowana przez kwassolnyy23
-
Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi
Planowane mody to LEDY TYŁ
-
Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi
Chip na 185KM (seria 130KM), zawieszenie obnizone twarde, bbs 19, opony yokohama 235/35/19, skrzynia basowa aktywna "VIBE" 3200W, lusterka full ALU, szyby przyciemniane, odtwarzarka Divix itd[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 20:46_________________________________________________świeżo po wymianie nowego wałka wzmocnionego, regenracja pompowtryskiwczy, planowanie glowicy, nowe zawory,
-
Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi
- Mój diabeł A4 b6 1.9tdi 185km ABT tuning
Autko w trakcie wymiany wałka(wzmocniony), regeneracji wtrysków, wymiana kielichów popychaczy, planowanie głowicy. Jak skończymy to zrobię wykresik i wrzucę. A wracając do zwieszenia to nic nie trze, jest niski ale jeszcze nie tak bardzo, pod silnikiem i skrzynią zamontowana jest płyta zabezpieczająca aluminiowa. Pozdrawiam- Mój diabeł A4 b6 1.9tdi 185km ABT tuning
Witam. Pierwsze od czego zacznę to z silnika 130km zostało wyciągnięte na 185km, głownie chodzi o chip tzn. została zmieniona mapa przez firme ABT. Został zainstalowany filtr K&N, wszystkie tarcze wentylowane i nacinane, kolorek nowy, szybki przyciemniane wszystkie, zawieszenie robione przez firmę ABT obniżone, gril ABT, lusterka alu, kola BBS CH 19' na nie naciągnięta zostały oponki YOKOHAMA 245/35/19' Car audio robiła firma "VIBE" skrzynia basowa aktywna 3200W+ plus głośniki średnio tonowe, audi navigation plus i odtwarzacz Divx . Autko prezentuje się świetnie.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Mam na imie Artur lat 20 pochodze z Łodzi, mam Audi a4 b6 avant 1.9tdi 185km (seria 130km) na chipie. Mam nadzieje ze spotkamy sie na zlotach. Pozdrawiam - Mój diabeł A4 b6 1.9tdi 185km ABT tuning