-
Nie działa radio! Jestem dziewczyną i nie wiem co sie dzieje!
Dziękuję Panowie za odpowiedzi mam nadzieję że dam jakoś rade:)
-
Nie działa radio! Jestem dziewczyną i nie wiem co sie dzieje!
Haha ciekawe jak ja to wyciągne
-
Nie działa radio! Jestem dziewczyną i nie wiem co sie dzieje!
No muszę coś wykombinować
-
Nie działa radio! Jestem dziewczyną i nie wiem co sie dzieje!
Mam taką książkę. Jutro poszukam mam nadzieję że znajdę ten kod bo nie wyobrażam sobie jazdy bez muzyki.
-
Nie działa radio! Jestem dziewczyną i nie wiem co sie dzieje!
Niestety nic nie pisze.
-
Nie działa radio! Jestem dziewczyną i nie wiem co sie dzieje!
A gdzie znajdę ten kod?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Strajk!!! Strajk!!! Strajk!!!
-
Nie działa radio! Jestem dziewczyną i nie wiem co sie dzieje!
Witam:) Po ostatnich mrozach znajomy wyciągnął mój akumulator i włożył swój. Po zapaleniu zauważyłam, że moje radio nie działa tak jak wcześniej tzn włącza się świeci ale nie gra. Na ekranie piszę SAFE. Radio jest standardowe. Pomocy!
-
[B5 AHU] Problem z odpaleniem.
probówka czy prad idzie i na sztywno bezposrednio z akumulatora
-
[B5 AHU] Problem z odpaleniem.
elektro zawór jest wporzadku, był sprawdzany
-
[B5 AHU] Problem z odpaleniem.
Pisze bo mam nastepujacy problem. Wczoraj odstawiłam sobie auto do garażu ,dzis przychodze wsiadam zapalam i klapa...silnik kręci ale nie odpala...Odkerciłam zaciski od przewodów które idą do filtra paliwa (NA PRZEMIAN) kreciłam silnikiem i nic druga rzecz jaka zrobiłam na szybkosci odkreciłam przewód który idzie do wtrysku, kreciłam rozrusznikiem i dalej nic nawet nie drgnie.. co sie dzieje to nie wiem? moze mi ktos cos doradzi?! Przeanalizowałam to wszystko i doszłam do wniosku: -ze moze to byc zapchany filtr paliwa -drugie to pompa ( albo taki dupek przy pompie który reguluje dawke paliwa) A wy jak sadzicie co to moze byc? Bo ja moge sie mylic. podkreslam w tym wszystkim ze paliwo mam w baku około 10litrów.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Mam na imię Paulina i jeżdżę Audi A4 1.9 TDI 1997r. w kolorze czerwonym :tongue4:
paucia9097
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta