-
[ALL B5] Jaki moment dokręcania tylnych tarcz-piast hamulcowych???
Odpowiedz z Autodata Dla Śruby M14 - 160 Nm dl śruby M16 - 180 Nm pozdrawiam Paweł Zyśk
-
[B6 AWX] Kontrolka ASP i nie tylko....
Witam Przeszukalem szukajkę i nic..... wszystkie posty inne od mojego zapytania..... Otóż; Po około 40 minutach jazdy, choć nie zawsze,nie raz po ok 20min, w każdym razie na ciepłym silniku i hamulcach, zapala mi się kontrolka ASP ( nie zawracałbym wam głowy tym problemem bo prawdopodobnie to jakiś czujnik) z tym że ostatnio stało się coś strasznego, Na skrzyżowaniu, po przejechaniu około 80 km, (mniej więcej w połowie zapaliła się kontrolka ASP) po zatrzymaniu się na czerwonym świetle nie mogłem ruszyć z miejsca, tak jak by hamulce przednie trzymały, po okolo 5 minutach i kilkukrotnym wciśnięciu pedału hamulca (pedał normalny miękki) odpuściło można było jechać ale ASP świeciło się dalej. Ma ktoś pomysł co jest ? Czy zablokowane hamulce mają związek z zaświecającą się kontrolką ASP ? Zdarzyło się już to komuś ? P.S. Niestety nie posiadam jeszcze VAG'a, Więc może znajdzie się ktoś uczynny na forum z Warszawy, kto mógłby pojutrze (21.06.2010 pomiędzy 17:00 a 2:00 w nocy) podskoczyć na Okęcie i sczytać mi te błędy ? Byłbym bardzo wdzięczny Mój numer kontaktowy: 501-061-655 Pozdrawiam Paweł Zyśk
-
[B6 AWX] Najpiękniejsza, moja, do małej plastyki
Kupiłem ją z Elbląga z komisu, w w zasadzie nie kupiłem tylko się zamieniłem na Land cruisera 95 samochód jest z Wejherowa, w 2009 roku sprowadzony z niemiec. rozliczony został za 32000 zl + 10000 zł dopłaty za toyotę. na allegro kosztował 31000i myślę że za gotówkę można bybyło go wziąć za 29000-30000 bo gość ugodowy był, ale dlatego że na zamianę to nie mogłem negocjować tak się umówiliśmy. pozdrawiam Paweł Zyśk
-
[B6 AWX] Najpiękniejsza, moja, do małej plastyki
Witam Jestem nowy na forum, od 2006 do 2009 jeżdziłem 80 B4 potem był krótki epizod z Toyotą Land Cruiser a teraz przeprosiłem za zdradę i kupilem b6, ślicznotka w moich rękach jest dopiero 2 dni, traktuje ten post trochę jako newbie(choć tam też już jestem). Pozdrawiam Paweł Na razie seria i tak pozostanie aż troszkę się odbiję finansowo, a do zrobienia jest duzo...... i tak w kolejności : - Kola 17" może RS4 - Xenon 6000 K - Listwy drzwi, zewnętrzne Sline. - Listwy progowe s line - Listwy wewnętrzne srebrne czyste. lub srebrne carbon - Galka od s3 - Obszycie skóra lub alcantarą kierownicy i dzwigni ręcznego a w dalekiej przyszłości: - może Ciemne szyby - może RNS-e - może kierownica multi od b7 lub b8 - może podświetlanie nóg.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem Paweł, właśnie stałem sie posiadaczem prześlicznej B6, mam nadzieję że bede mógł dowiedzieć sie czegoś ciekawego na temat mojej Audi, a w przyszłości też, pomóc potrzebującym. Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników forum A4-Klub.pl Paweł Zyśk
pawelzysk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta