-
[ALL B5] Demontaż haka holowniczego.
Znalazłem kluczyki, hak jest westfalia. Jednak nigdzie nie mogę znaleźć zamka Gdzie on się znajduje??
-
[ALL B5] Demontaż haka holowniczego.
Witam! Jak zdemontować hak holowniczy w B5 ?? Chodzi mi o sama końcówkę. Znalazłem jakieś pokrętło z dwoma kolorami: zielonym i czerwonym. Przekręcanie go nic nie pomaga. Co zrobić by go wypiąć bo szpeci mi wóz Pozdrawiam, Marcelloo
-
[ALL] Problem z elektryką! Kierunkowskazy i inne :/
Te zaraz za kierownicą?? Sprawdzałem są ok!
-
[ALL] Problem z elektryką! Kierunkowskazy i inne :/
Witam! Od pewnego czasu wariuje elektryka w moim Audi B5: czasami przestają działać migacze, nawiew, światła. Zauważyłem, że te 3 rzeczy są od siebie zależne i razem padają. Problem ten doskwierał głównie zimą, teraz jest już dobrze ale tez potrafi wystąpić lecz rzadziej. Zazwyczaj podczas jazdy gdy włączałem ciepły nawiew i potem kierunkowskaz nagle wszystko siadało i świeciły tylko postojówki. Byłem kiedyś u elektryka, który stwierdził, że to może być uszkodzona stacyjka i wymienił na nową. Faktycznie okazało się że część stacyjki była wyłamana i po wymianie był już spokój. Niestety tylko do czasu, b problem znów wystąpił Czyżby znów stacyjka?? Kluczyk przekręcam delikatnie. Możliwe by były tak nietrwałe? Czy może problem tkwi w czymś innym? Proszę o jakąś pomoc, podpowiedzi... Pozdrawiam Marcelloo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Mam na imię Marcin i jestem tu nowy :> Posiadam Audi A4 B5 1.6 102KM i zarejestrowałem się tutaj aby uzyskać od was kilku odpowiedzi i rad na temat auta. Od jakiegoś czasu martwi mnie kilka usterek, ale o tym już na konkretnych działach
Marcelloo22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta