Treść opublikowana przez kokonov
-
Problem z amortyzatorem
Witam. Zabrałem się dziś do zmiany zawieszenia w AHU 98' z serii na sportowe koni + h&r. tył i przód od pasażera - bajka. Problem zaczął się z amortyzatorem od kierowcy..... nie da się go włożyć, jakby był o 5cm za długi. Ściągnąłem całą zwrotnice żeby zamontować amor i nic... dodam że od strony pasażera wszedł tak łatwo że musiałem podnosić zwrotnice. Mogłem coś pomieszać bądz o czymś zapomnieć?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100 lat PABLO
-
[ALL B5] Drzwi kierowcy nie otwierają się od Zewnątrz
Witam. Mój problem pojawił się wczoraj, a mianowicie drzwi kierowcy nie otwierają się od zewnątrz. muszę je otwierać od pasażera albo z tylnego fotela. zauważyłem ze kiedy przepcham zapadkę w zamku do pozycji jakby drzwi były zamknięte to klamka wewnętrzna je odblokuje a zewnętrzna już nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopcy nie wyczarowalibyście mi błotnika przedniego lewego w kolorze mojego CCCO(granatowy)? dostałem strzała od bursiarza potrzebuje na szybkości wymienić w miare rozsądnej cenie.......???
-
[ALL B5] Łożysko koła
eeee... ja wbijałem łożysko najpostszą metodą... przy pomocy popularnego "pomocnika" i starego łożyska.... zrobiłem ok 10 tys km i wszystko hula aż milo. może miałeś niefart i trafiło ci się łożysko z wadą produkcyjna.
-
[B5 AHU] Numer części - lewy, przedni przegub
Witam! Jak w temacie, potrzebuję się dowiedziec jaki jest numer lewego przegubu. ponoć są 3 rodzaje przegubów zależne od ilości ząbków.... chce jutro przed południem zakupić http://www.moto.allegro.pl/item1160154805_przegub_gkn_vw_passat_audi_a4_a6_1_9_2_5_tdi_1_8t.html chyba będzie pasował??
-
[B5 AHU] Cuś mi skrzypi z przodu....
patrzyłem na spód i lewy przegub jest pęknięty(tzn gumowa osłonka) wiec prawdopodobnie jest to przegub. i teraz rodzi się pytanie. przegub da się wymienić czy cza cala półośkę??
-
[B5 AHU] Cuś mi skrzypi z przodu....
znajomy mówił ze może to tez być końcówka drążka kierowniczego.... właśnie chciałbym się dokładniej dowiedzieć co mam kupić ;p
-
[B5 AHU] Cuś mi skrzypi z przodu....
Sprawa wygląda następująco. przekręcając kierownice w lewo co najmniej o jeden pełny obrót kierownicy słyszę bardzo denerwujące "tyrkotanie" dobiegające z okolic lewej półośki..... wie ktoś co to może być?? im szybciej jadę tym szybszy jest dźwięk tego "tyrkotania", dzieje się to tylko przy skręcie w lewa stronę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: ja tez tak kcem xd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ja cię coraz częściej widzę ;p Coś robił w plazie miedzy 22-24 ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Co to za felgi??
http://www.felgeos.pl/index.php?cmd=oferta&akcja=details&id=1609&producent=Dotz&srednica=17 http://www.felgeos.pl/index.php?cmd=oferta&akcja=details&id=11382&producent=Anzio&srednica=17 http://www.felgeos.pl/index.php?cmd=oferta&akcja=details&id=10916&producent=Drag%20Wheels&srednica=17 mogą to być także te- Czy te felgi będą pasowały A4 B5 Avant?
ja bym w życiu niuni tymi felkami nie oszpecił- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zbierać się na spocik bo ja już czekam od 18:15 [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 18:33_________________________________________________Zbierać się na spocik bo ja już czekam od 18:15 prosto z kryspinowa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chłopaki pytanie mam..... Jakiś za przeproszeniem "sk***ysyn" pokiereszował mi kluczem drzwi na Kryspinowie..... ;( kredka+pasta mi to pokryje czy muszę do lakiernika zapierniczać? i ile może mi za to lakiernik krzyknąć? Zdjęcia nie są zbyt wyraźne ale da się zobaczyć co nie co.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopcy, wybieracie się na Borek Fałęcki dzisiaj??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
E52 jest bezkonkurencyjny ja też dziś pasuje;p muszę kuzynkę odwieść na dworzec a potem po kumpla bo wraca z Bułgarii....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eeee.. chłopaki kto na Kryspinowie wczoraj był?? widziałem klubowe b4 1.8t i avanta b6 na 2gim stawie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś sie na borek fałęcki wybiera?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękować za spocik ;D zieluch weź vaga na wtorek jeśli łaska ;p- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Ja szukałem pomocy na forach w sprawie kilku pierdół w aucie zaraz po jego zakupie ;p i akurat trafilem tutaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bylem na moment kolo 21 i wszystko na parkingu stało Ale było wiary w borku fałęckim ok 200 ludu ;p do evo X nikt podjechać nie chciał xD ale policyja się zjawiła i poszli spać wszyscy xD- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się przejadę ;p ale w zeszły czwartek drętwo było. W borku Faleckim się ponoć więcej dzieje.- [B5 AHH] Kontrolka air bag nie gaśnie
błąd 01217 32-00 (N 199) ponoć problem tkwi w fotelu kierowcy.... - Co to za felgi??