Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekkk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekkk

  1. Witam Padła mi pompa wspomagania a4 b7 1.9 numer VIN WAUZZZ8E25A409410. Będę wdzięczny za numer części. Jeśli ktoś ma do sprzedania dajcie znać, w sklepie zaśpiewali 1200zł :/.Pozdrawiam
  2. Dzięki za ofertę ale jednak mam podświtlany:). Udało mi się zdjąć czoło wizytownika tylko szkoda, że nie można kupić samego czoła:(
  3. Dzięki kolego za pomoc.
  4. Kolejny problem z którym się spotykam to klapka wlewu paliwa. Centralny zamyka wszystko oprócz tej klapki. Czy możecie podpowiedzieć co można zrobić ponieważ nawet korek nie jest zamykany na kluczyk. Jeśli był taki temat to dzięki za linki. Dzięki za pomoc.
  5. Ok dzięki za podpowiedzi będę szukał na aukcji. Pozdrawiam wszystkich.
  6. Czoło wizytownika nie jest podświetlane. No to pięknie się załatwiłem już nigdy nie kupię takiego g.... na nawiewy!
  7. Hej. Mam taki problem jak w temacie. Kupiłem zapach samochodowy i powiesiłem na nawiewie w samochodzie. Kiedy przyszedłem na drugi dzień miałem przykrą niespodziankę w postaci cieknącego zapachu po kokpicie i odstającej folii na panelu wizytownika. Wygląda to strasznie ponieważ folia odchodzi coraz bardziej i się rwie. Czy ktoś wie co można z tym zrobić? Ewentualnie gdzie można to kupić? Dzięki za pomoc.
  8. Hajnówka wita:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.