-
[ALL B6] Audi b6 a4 2003r avant pompa wspomagania
Witam czy ktoś mi może podać oznaczenia z pompy wspomagania z tego modelu i czy jest tylko jedna do tego rocznika ? ponieważ mam dwie do kupienia i nie wiem która to ta właściwa
-
[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
jak dodaje gazu to wspomaganie działa a tak to nie[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 09:23_________________________________________________wczoraj wymieniłem płyn na nowy i dalej lipa tylko chodzi jak się dodaje gazu do ok 2tysiecy
-
[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
zero pisków, lekko się ruszy do przodu i tak jak by działała
-
[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
jedze już 2 tygodnie i sie nie rozładował[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 16:31_________________________________________________bo też nie zostawiam go na przekręconym zapłonie
-
[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
dzisiaj sprawdziłem i chodzi ten lewy a nie ten co jest złączony z paskiem
-
[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
tylko że on dość głośno chodzi
-
[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
wszystko mam wyłączone wystarczy że przekrece kluczyk i od razu się włącza[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 14:02_________________________________________________wisko czyli ?
-
[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
Witam WAS od tygodnia jestem posiadaczem audi a4 1.9TDI 2003r i mam już dwa problemy jeden dotyczy że cały czas chodzi wiatrak na chłodnicy nawet jak ogrzewanie/klima jest wyłączona i chodzi wiatrak cały czas nawet jak wsiadam rano odpalam i się włącza, a druga sprawa dotyczy wspomagania jest zalany płyn ale gdy stoje to nie ma wspomagania ale jak lekko ruszę do przodu to tak jakby działała, proszę o pomoc pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Was. Maciek
grip3
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta