-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokłdnie offroad brac ci radyjo?? do A six???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
lista na sobotnie ognisko na głębokim 18.00 miejsce : http://postimage.org/image/tdrwm7r8/ 1.Cor72z 2.spiidy 3.konrad_A4 4.Martinez ? 5.Xsystoff 6.Dawidoff32
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dobra podwine sie i swoja niunia:)14 na arkońskiej
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
spiidy podjedz do mnie:):) mi teraz zostanie troche sprzetu z audi:): wywalam cały przedni kokpit bo wkładam navi dx plus z bajeami :) a synfony z wszytskim mi zostanie:)
-
EKIPA GOLENIÓW
i co poleceli??????? chyba dupka po niecheblowanej desce:):) dobra panowie i panie ogarniamy cos na sobote grilik czy cós?:) ja jeszcze grila nie schowałem:):) ogarniamy miejscówe i jedziem:)
-
EKIPA GOLENIÓW
- EKIPA GOLENIÓW
siema pany:):) no to kiedy oramy ten 15 południk???? trzeba martinez zrobic spota bo może cośik grubszego rozkminimy?????? ziom odemne ze wsi A6 lata i chetnie zwiekszył by grono maniaków czterech pierścieni???- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Kurcze no pojechał bym...... ale pracuje w niedziele se wybory wymyslili i ja mam zapieprz:(:(:(:( [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 01:21_________________________________________________Ale marcin jak w sobote znajdziesz kilka momencików zapraszam cie na imprezke:) wiecej info na fonna:)- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Tak jak napisałe martinez uzbierajmy troche grosiwa wezmy ekwipunek , kobiety i pojedzmy na 2-3 dni insza zabawa jest napewno:):) w zime może troche mniej wykonalne ale nie nie mozliwe:) Dlatego chcemy zrobić ten spocik ( moze sie uda zrobić mini zlocik zachodniego pomorza ) w Trzebawiu:) na co wszystkich bardzo namawiam:) i nie wazne tez czym przyjedziesz ważne ze bedziesz:)- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Zapraszam do wątku urodzin Macieja , Galca :)- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zamieszanie to zrobilismy o tych wsiaxh miedzy maszewem a chociwelem:) tam w zyciu tylu aut nie widzieli:) na raz:) :> ja też chciałbym podzekowac za spotciorek:) było zajebiaszczo i oby za niedługo był replay:)- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
NO problemo Cysiu:)- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
:) ETKA wer.7.2.0.3285 jeszcze ciepła sie ciagnie drutami z predkością 1,5 Mbit/s:):) tez bedzie na płytce:):)):- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
OK programy w sumie ważą ok 1,5 Gb czyli płytka dvd :) na płytce 2 rarytasy:) VAG-Commander {nawet serwis w szczecinie go nie ma na madalińskiego:)} i Radio DeCoding:):):):) zamówienia zbieram do godz. 19 dziś!!!!!!!!!!!!!!! ahh koszt = 1 Browarek- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Czy ktoś jeszcze potrzebuje VAG-a instalki????? Kody błędów po polskiemu????? :cool1: składamy zamówienia i seryjna produkcja na CD:):) się załączy dorzucam etke 6:):) tez instalkę??:) i kilka innych extrasów:):) a wszytsko do 4 pierscieni:):) - EKIPA GOLENIÓW
Dawidoff32
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta