-
SPOTY RADOMSKIE
Parking 19:00 Ja będę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Hym faktycznie jest punkt odnośnie reklam w podpisie... kij tu nie będzie reklamy
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe czy lasece też tak obiecuje że ją w nocy ..........
-
SPOTY RADOMSKIE
Od kiedy taka obowiązuje
-
SPOTY RADOMSKIE
Grozisz czy przyjedziesz
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak "zamówienie było"
-
SPOTY RADOMSKIE
to kupiliście tą konserwę
-
SPOTY RADOMSKIE
Polski kierowca... Nie wiem jak to zrobił ale miał fart że przeżył
-
SPOTY RADOMSKIE
Nic straconego planuję wyjazd na nadchodzące zawody PFD najbliższe już 11-12 września na torze w Wyrazowie. V i ostatnia runda Mistrzostw Polski w Poznaniu 1-2 października... Z tego co słyszałem to na zakończeniu sezonu PFD w Poznaniu ma być grubo Trzeba jechać
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka wuju Zostawiam wam trochę fotek z Vervy impra fajna ale drift to im nie wyszedł 3 fury wystartowały i 3 się zrojeb... a dla prowadzącego imrezę porsche carrera to porsche california oczywiście to nie jedyne wpadki Rucie na starcie zgasło subaru ni nie mógł opalić nowe BMW Hołowczyca na Rajd Dakar odmówiło posłuszeństwa po 2 okrążeniach i takie tam drobne wariacje... http://picasaweb.google.pl/AdrianMatracki/VervaStreetRacingWarszawa#
-
SPOTY RADOMSKIE
Po 3 to ja już robiłem zjazd Dobrze że do auli zawsze można wpaść nawet późną nocą Marcin ładny ten sharan widziałem go na necie... Dałeś rade po tym balecie
-
SPOTY RADOMSKIE
To o której wy byliście w tej auli ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Żuliki już dawno ją wyniuchały
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie mów że nie pozwolili wam jej wypić...
-
SPOTY RADOMSKIE
No przyszło po mnie aż 3 ochroniarzy :polew: Bali sie ze w pojedynkę to wp***dol dostaną :polew:
eSeL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta